Przygody
29 kwiecień 2016
W ubiegłym roku postanowiłem wybrać się z Kielc do Giżycka... na rowerze. Pomysł nierozsądny, ale tylko dla mojej dziewczyny – nie dla mnie.
czytaj więcej
28 kwiecień 2016
Nie jesteśmy bogaci, ale żyjemy jak milionerzy. Dlaczego? Wszystko za sprawą czarteru jachtów w Giżycku. Pomysł na spędzenie majówki na jachcie przyszedł niespodziewanie.
czytaj więcej
25 kwiecień 2016
Jakiś czas temu razem z żoną zostaliśmy zmuszeni do zmiany miejsca zamieszkania. Wiązało się to standardowo z pracą – jak to w Polsce bywa. Wyjechaliśmy z Krakowa, gdzie jest nasza rodzina i przyjaciele.
czytaj więcej
22 kwiecień 2016
Od kilku lat moi rodzice są po rozwodzie. Ze względu na fakt, iż ich decyzja zupełnie nie przypadła mi do gustu, postanowiłam uratować ich związek.
czytaj więcej
21 kwiecień 2016
Dzieciaki na wakacjach? To nie zawsze musi oznaczać niekontrolowany chaos. Nasze szkraby przeszły na Mazurach fantastyczną szkołę dyscypliny. A to wszystko dzięki jachtom.
czytaj więcej
18 kwiecień 2016
Na co dzień stronimy od mocnych wrażeń, dlatego postanowiliśmy spędzić spokojny urlop na mazurskich jeziorach. Nie spodziewaliśmy się, że czeka na nas taka dawka adrenaliny!
czytaj więcej
15 kwiecień 2016
Czego młoda kobieta z Radomia może szukać na Mazurach? Zapewne wielu wrażeń, a takie czekały na mnie właśnie w Giżycku. Po długim i męczącym tygodniu spędzonym w szarym mieście, pełnym chytrych ludzi postanowiłam odpocząć.
czytaj więcej
13 kwiecień 2016
Czy jest coś bardziej okrutnego, niż spotkanie klasowe po 15 latach? I to gdzie? Na jachcie! Nie widziałam nic zachwycającego w zjeździe całej starej klasy, gdzie każdy przechwala się ilością dzieci, wysokością pensji i wielkim domu.
czytaj więcej
12 kwiecień 2016
Wyjeżdżając na Mazury, w życiu nie spodziewaliśmy się, że czeka tam na nas tyle atrakcji! Akrobacje lotnicze, akrobacje na wodzie, a w tle szantowa muzyka – czego chcieć więcej?
czytaj więcej
11 kwiecień 2016
Czy jest coś, co uszczęśliwia faceta bardziej niż ukochana kobieta u boku? Tak – ukochana kobieta u boku, która zamiast wypominać Ci w kółko Twoje przewinienia, milknie z wrażenia, bo zapiera jej dech w piersi. Tak właśnie zareagowała moja ukochana, kiedy zabrałem ją na podróż jachtem po Mazurach.
czytaj więcej
08 kwiecień 2016
Ani morze, ani jeziora nigdy mnie jakoś nie ciągnęły. Wolałem góry. Los jednak sprawił, że musiałem zmienić preferencje... i wszystko złożyło się tak, że teraz nie wyobrażam sobie już urlopu bez czarteru jachtu, steru w dłoniach i mazurskich krajobrazów.
czytaj więcej
07 kwiecień 2016
W podróż na Mazury wybrałam się pod wpływem impulsu. Również pod wpływem impulsu zostawił mnie mój mąż, dlatego ucieczka od domu wydawała się najlepszym pomysłem.
czytaj więcej
06 kwiecień 2016
Dlaczego zdecydowałem się na czarter jachtu w Giżycku? Podobno na jachcie miałem poczuć się na James Bond! Co prawda nie miałem u boku Moniki Bellucci, ale nie zamieniłbym swojego urlopu na żaden inny.
czytaj więcej
05 kwiecień 2016
Od kilku tygodni jestem szczęśliwą mężatką. Sposobu w jakim pożegnałam się ze stanem panieńskim nie zapomnę nigdy! Czarter jachtu w Giżycku okazał się być najlepszym scenariuszem na wieczór panieński jaki mogłam sobie wymarzyć. Koleżanki zrobiły mi tam taką niespodziankę, że na samo jej wspomnienie mam przyjemne ciarki na plecach.
czytaj więcej
04 kwiecień 2016
W dzisiejszych czasach zapewnienie atrakcji nastoletnim dzieciom, to nie lada wyzwanie. Wyzwanie, któremu ja musiałem sprostać.
czytaj więcej
01 kwiecień 2016
Chętnie podzielę się swoimi wspomnieniami, jakie miałem okazję przeżyć w Giżycku. Owe wspomnienia kieruję do Panów, aby zainspirować ich do podobnych pomysłów.
czytaj więcej
31 marzec 2016
Powrót do czasów młodości? Koncert rockowy okazał się być niewypałem, ale urlop na szczęście udało się uratować - dzięki czarterowi jachtów.
czytaj więcej
30 marzec 2016
Dlaczego Mazury? Dlaczego Giżycko? Właśnie tam poznałem piękną dziewczynę, która z czasem została moją żoną. To był wyjątkowy dzień. Letni lipiec 1946 roku. Mieliśmy wtedy po 5 lat. To była chwila kiedy zakochałem się w Helenie
czytaj więcej
25 marzec 2016
Czuj czuj czuwaj! Choć może bardziej: ahoj! Czy może być fajniejsze wyzwanie dla młodych adeptów harcerstwa wodnego niż rejs jachtem po Mazurach? Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się pewnego lata na skorzystanie z czarteru jachtu w Giżycku. I nie żałujemy!
czytaj więcej
24 marzec 2016
Wyjazd integracyjny na Mazury? Wydawało nam się, że nie może być gorzej. Czarter jachtów? Łódź motorowa? Ale po co? Okazało się, że po świetną zabawę!
czytaj więcej
Nasza galeria