O nas

Kim jesteśmy?

Czarter Jachtu to firma rodzinna – jest nas trzech (w każdym z nas inna krew;). Jesteśmy braćmi, a pasją do żeglowania zarazili nas rodzice - i to już w czasach kołyski. To ona była naszym pierwszym jachtem, a kiedy z niej wyrośliśmy - kojącego kołysania zaznajemy na "dorosłych" jachtach i tą przyjemnością chcemy się podzielić z naszymi Klientami.

 

W 2005 roku postanowiliśmy popłynąć z nurtem naszej pasji, czego efektem było założenie firmy: Robert Pieńkosz Czarterjachtu.com. Co roku odwiedza nas blisko 150 Klientów, którzy korzystają z atrakcyjnej oferty jachtów żaglowych i motorowych z naszej floty oraz z fachowej pomocy jaką oferujemy na każdym etapie mazurskich podróży.

 

Nasza oferta

Nasza flota składa się z blisko 20 świetnie wyposażonych jachtów żaglowych i motorowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy. Dbając o najwyższy komfort naszych Klientów, zarówno tym mniej jak i bardziej doświadczonym służymy pomocą na żeglarskim szlaku.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi jachty żaglowe takie jak:

Dzięki nam popłynąć możesz w rejs jednym z luksusowych jachtów motorowych:

Nasz Czarter Jachtów mieści się nad Jeziorem Kisajno w malowniczych okolicznościach portu Royal w Giżycku. Dzika przyroda, zapierające dech w piersiach widoki – to raj nie tylko dla żeglarzy, ale również wędkarzy czy miłośników motorów wodnych. Odwiedzając nasz port liczyć możesz na szereg różnorodnych atrakcji. W ramach rejsów po mazurskich jeziorach nasi Klienci mają okazję nie tylko podziwiać cuda okolicznej natury, ale również zgłębić tajniki wiedzy żeglarskiej, wziąć udział w szkoleniu żeglarskim i samodzielnie poprowadzić jacht.

Nasza galeria