Nasz port

Cieszymy się, że zawinąłeś do portu na naszej stronie www! :)

Teraz oczekujemy Cię w porcie Royal, gdzie mamy swoją siedzibę! Zatrzymaj się na chwilkę, coś Ci o nim opowiemy...

Nasz Czarter Jachtów znajduje się nad Jeziorem Kisajno w malowniczych okolicznościach portu Royal w Giżycku. Działa w sezonie od kwietnia do września, więc trzeba się spieszyć, by zdążyć wynająć łódź i popłynąć w rejs!

Dysponujemy ofertą blisko 20 eleganckich i nowoczesnych jachtów żaglowych i motorowych, które każdego roku towarzyszą w rejsie niemal 150 Klientom. Każdy z nich liczyć może na profesjonalną pomoc i serwis na każdym etapie mazurskiej wyprawy. Nie zostawiamy Was w potrzebie!

W naszej ofercie znajdziesz luksusowe jachty żaglowe i motorowe,  w tym między innymi:

Wszystkie jachty są wyposażone po królewsku i wykończone w naprawdę wysokim standardzie (sami byśmy z chęcią tam zamieszkali:)

Bogate wyposażenie i wysokie standardy bezpieczeństwa, a do tego niepowtarzalne uroki okolicznej przyrody to recepta na udane wakacje na Mazurac dla Ciebie, a także Twojej rodziny i przyjaciół!

Co zrobić, by zapewnić sobie i im odrobinę luksusu? Nie musisz dysponować milionami na koncie - jachty to ekskluzywana rozrywka na każdą kieszeń! Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu: 606 719 388 lub napisz: czarterjachtu@gmail.com

Czekamy też na Ciebie przy ul. Wojska Polskiego 39. Poczuj wiatr w żaglach i odkryj pełne jeziora możliwości razem z nami!

Nasza galeria