Przygody
01 kwiecień 2016
Zaręczyny na jachcie

slub na Mazurach

Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, jakie miałem okazję przeżyć w Giżycku. Owe wspomnienia kieruję do Panów, aby zainspirować ich do podobnych pomysłów. Przez dłuższy czas szukałem ciekawej koncepcji na zaręczyny. W końcu to wyjątkowa chwila, więc powinna być otoczona niezwykłym miejscem. Chociaż wiem, że moja kobieta i tak zgodziłaby się wyjść za takiego niezwykle przystojnego, inteligentnego a zarazem skromnego faceta, to jednak ten niezwykły dzień musiał wydarzyć się w niezwykłym miejscu.

 

Idealne jachty dla idealnej kobiety

 

Ona miała w sobie wszystko, czego może potrzebować facet. Była wysoka, miała wszystkie zęby oraz goliła meszek pod nosem. A tak na poważnie, to była niezwykłą osobą, która zasługiwała na niezwykłe oświadczyny. Dlaczego jacht na Mazurach? Powodów było kilka. W tak wyjątkowym miejscu nie odmawia się zaręczyn, choćby dlatego, że później nie ma się gdzie uciec. W końcu dokoła otaczała nas wyłącznie woda. Ewentualnie w oddali zachwycające, dzikie, mazurskie lasy. Poza tym, jeżeli nawet moje oświadczyny zostałyby odrzucone, zawsze można na pocieszenie pograć w Playstation. Tu osobiście polecam jacht motorowy NAUTIKA 1300 EXCLUSIVE, na której owe Playstation się znajduje.

 

Czarter jachtu bez patentu... i trzeba brać ster we własne ręce

 

Drodzy Panowie... jeżeli chcecie zaskoczyć swoją dziewczynę i ułatwić jej podjęcie decyzji na całe życie, czarter jachtów z pewnością ułatwi Wam sprawę. To nie prawda, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty. Od dwóch lat wiem, że przyjacielem kobiety są jachty. Do dziś jednak nie jestem pewien, czy to one, czy też może to mój osobisty urok sprawił, że ona powiedziała „TAK”. Jak dokładnie wyglądała cała sytuacja nie jestem w stanie opisać. Czy to stres? Czy to może te malownicze widoki za burtą? W każdym razie z pamięci umknęły mi te sekundy, w których doszło do zaręczyn. Jednak mimo to świadomy praw i obowiązków wynikających z wynajmu jachtów motorowych uroczyście oświadczam, że polecam czarter jachtów Pana Roberta Pieńkosza.

Nasza galeria