Porty na mazurach
03 marzec 2016
Czarter jachtów Mikołajki wynajem łodzi motorowych

Wyjątkowe wakacje spędzone na łonie natury, w otoczeniu pięknych jezior, a to wszystko w przestępnej cenie. Czy to możliwe? Oczywiście! Takie wczasy są na wyciągnięcie ręki, wystarczy, że zdecydujesz się na wynajem jachtów motorowych. Mikołajki to jedno z najlepszych do tego miejsc. Przekonało się już o tym wielu wczasowiczów, którzy z pewnością powrócą tu jeszcze nie raz.

 

Jutro zaczyna się dziś, czyli mikołajkowe szaleństwo w ramach czarteru jachtów

 

Co czeka Cię w porcie mikołajkowym? Przede wszystkim należy zacząć od tego, że port w Mikołajkach jest jednym z najpiękniejszych portów na Warmii i Mazurach. Malowniczy, nowoczesny a do tego położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego. Miasto jest idealną bazą wypadową dla tych, którzy swój urlop lubią wykorzystywać w sposób aktywny. Doskonałe położenie miasta nad atrakcyjnymi jeziorami stworzyło tu żeglarską stolicę Polski. Nie ulega więc wątpliwości, że port w Mikołajkach to najlepszy pomysł na wczasy.

 

Czarter jachtów w Mikołajkach - i dla rodziny i dla przyjaciół

 

Bez względu na to, czy na urlop chcesz zabrać żonę z dziećmi czy swoich najbliższych przyjaciół postaw na czarter jachtów. Mikołajki czekają na nowych turystów, którzy jeszcze nie poznali tego urokliwego miejsca. Zanurz się w letnie, czyste wody oraz pozwól poddać się szumom mazurskich lasów. Nasze łodzie motorowe zadbają o atrakcje przygodowe, które możesz przeżyć z gronem znajomych. Jednak mając na uwadze dzieci, możesz liczyć na zapewnienie stuprocentowego bezpieczeństwa. Zatem jak nie skorzystać z takiej okazji?

 

Może łodzie motorowe? Decyzja należy do Ciebie

 

Sam zdecyduj czy chcesz przeżyć niezapomniane wakacje w gronie najbliższych i to w atrakcyjne cenie. Żeby urozmaicić bliskim wakacje zaskocz ich i zdecyduj się na nasz czarter jachtu. Mikołajki pozostaną z pewnością na długie lata w pamięci każdego.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem telefonu 606 719 388. Czarter jachtu w Mikołajkach to doskonała forma spędzenia czasu z bliskimi Ci osobami.

 

 

Nasza galeria