Artykuły
04 luty 2016

Czarter łodzi - Mikołajki w 50 twarzach

czarter lodzi mazury

Choć Mazury posiadają znacznie więcej twarzy niż 50, to dziś skupimy się na kilku najważniejszych, aby nie popaść w przesyt. Startujemy!

 

Czarter łodzi na Mazurach = spokój

Jeżeli szukasz spokoju i relaksu, na który nie mogłeś sobie pozwolić w szarych, miejskich blokach-odnajdziesz go tu, na Mazurach. Przyroda otaczająca Cię na każdym kroku, zieleń traw, kołyszące się szuwary, delikatne jeziorne fale muskane przez letni wiatr. A dla szczególnie wymagających-naturalne SPA w postaci ciepłych promieni słonecznych i świeżego powietrza. Cóż chcieć więcej? Usłysz panującą ciszę przeplataną z delikatnym szumem liści ozdabiających drzewa. Otwórz się na chwilę wytchnienia od codziennych problemów i pozwól, aby otoczyła Cię harmonia mazurskich, letnich dni. Na to wszystko możesz sobie pozwolić dzięki czarterowi łodzi w Mikołajkach.

 

Czarter łodzi na Mazurach = szaleństwo

Szukając nowych wakacyjnych atrakcji skuś się na wczasy z naszymi łodziami. Dlaczego to idealny pomysł na spędzenie czynnego odpoczynku? Siła tkwi w aktywnym, ale bezpiecznym spędzeniu czasu na wodzie. Czarter łodzi w Mikołajkach czeka właśnie na Ciebie. Radość, zabawa, sport - to wszystko możesz mieć wyłącznie dla siebie i swojej rodziny lub znajomych. Jedna z najsłynniejszych miejscowości na ziemi mazurskiej czeka, by odkryć ją na nowo. Przygotuj się na wyjątkowe emocje, na śmiech , a miejscami śmiech do łez. Mazury są niewątpliwie punktem docelowym osób pragnących uciec od wielkomiejskiego chaosu. A w ucieczce chętnie pomoże czarter łodzi dostępny w Mikołajkach. Do wyboru masz jeden z 20 eleganckich i nowoczesnych jachtów. Komfort, wygoda i bezpieczeństwo sprawią, że możesz ponieść się szaleństwu.

 

Czarter łodzi na Mazurach = pasja

.Czarter łodzi w Mikołajkach to coś więcej niż beztroska żegluga- to pasja! Jeżeli Twoją pasją są łodzie motorowe i to o wysokim standardzie, masz okazję oddać swojemu hobby swój wolny czas. Mazury, a konkretnie Mikołajki to świetne miejsce na realizację swoich zamiłowań. Weź Mazury we własne stery i przemierzaj łodziami tajemnicze jeziora. Czarter łodzi w Mikołajkach to możliwości na wyciągnięcie ręki! Dysponujemy szerokim wyborem łodzi luksusowych, takich jak:


TES DREAMER 32
TWISTER 950
HORNET 29
NAUTIKA 1300

 

 

Jeżeli cenisz sobie komfort oraz wysoki standard wyposażenia, to świetnie trafiłeś. Czarter łodzi w Mikołajkach to oferta skierowana do każdego, bez względu na to jakich emocji chcesz doświadczyć. Spokój nie nuda,szaleństwo nie brawura, pasja, a nie słomiany zapał. Nie czekaj dłużej i zostań częścią mazurskich wakacyjnych scenariuszy.

Nasza galeria