Artykuły
08 luty 2016

Tanie czartery, czyli najwyższa jakość w najniższej cenie.

tanie czartery

Tanie nie znaczy gorsze. Tanie oznacza wysoką jakość w ograniczonej cenie. Przekonaj się o tym poznając możliwości jakie oferuje Ci nasza firma. Jeżeli planujesz rodzinny urlop, wczasy z przyjaciółmi czy biznesowy wypad, z pewnością czarter jachtów naszej firmy umili Ci odpoczynek. Każdy ma odmienną wizję relaksu, więc przedstawiamy różnorodne opcje urlopowe. Startujemy!

 

Wakacje dla rodziny - tylko w ramach tanich czarterów!


Nasze jachty motorowe oraz żaglowe odznaczają się najwyższym standardom bezpieczeństwa, dzięki czemu ze spokojem możesz spędzić na nich czas wraz ze swoimi dziećmi. Bogate wyposażenie, funkcjonalność oraz wyjątkowy wystrój sprawią, że wakacje na jachcie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, a jak wiadomo takimi Klientami są dzieci! Nasze jachty wyposażone są w aneks kuchenny oraz niezbędne sprzęty, dzięki czemu w każdej chwili możesz przygotować gorący posiłek dla całej rodziny. Tanie czartery są więc idealnym pomysłem na rodzinne wakacje.

 

Wczasy z przyjaciółmi 


Planujesz zorganizować luksusowy, nietypowy i ekscytujący wypoczynek w gronie przyjaciół, ale nie masz pomysłu? Chcesz wszystkich zaskoczyć oryginalnym pomysłem? Wybierz się więc w podróż naszymi jachtami. To idealne miejsce na wspólny relaks wśród mazurskich jezior. Otoczeni dziką naturą, zapierającą dech przyrodą oraz niepowtarzalnymi wodami z pewnością zregenerujecie siły i przeżyjecie niezwykłą przygodę. Z dala od zgiełku betonowych miast i tłumów. Cisza, spokój, lub szalona zabawa zarezerwowana wyłącznie dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

 

Biznesowy wypad na jachty


Rejs firmowy, to mnóstwo zalet podczas jednego wyjazdu. A jak biznesowe wczasy, tylko na jachcie w otoczeniu elegancji i luksusu. Tu każdy może poczuć się wyjątkowo. Gdzie najlepiej spędzać biznesowy czas z ludźmi z pracy, jeżeli nie na jachcie? Organizacja takiego rejsu firmowego to doskonały pomysł na premię za osiągnięte wyniki w pracy. Każdy pracownik doceni ten rodzaj wynagrodzenia. Poza tym, czas spędzony na jeziorze, to świetna opcja na integrację pracowników czy przeprowadzenie szkolenia w odmiennej scenerii, poza budynkami firmowymi. Motywacyjny rejs jest w zasięgu ręki, a to za sprawą tanich czarterów. Innowacyjną formę warsztatów rozwijających z pewnością docenią Twoi pracownicy, a co za tym idzie wpłynie to na jakość ich dalszej pracy. Nic tak nie integruje pracowników jak wspólne działania i to w otoczeniu przyrody i mazurskich jezior.

 


Jak widać tanie czartery to doskonały sposób umilający czas i to dla każdego- od małych dzieci, przez luźne towarzystwo, aż po szefa z ludzką twarzą. I jak tu się nie skusić?

Nasza galeria