Artykuły
05 luty 2016

Dlaczego czarter łodzi last minute to najlepszy pomysł na urlop?

czarter łodzi last minutePrzed Tobą upragniony urlop? Znowu próbujesz zorganizować coś za pięć dwunasta? Świetnie się składa – mamy dla Ciebie najlepszy sposób na spędzenie wakacji, których nie musisz planować na kilka miesięcy wstecz. Czarter łodzi last minute to opcja dla wszystkich spóźnionych i zapominalskich, którzy mimo swego roztargnienia pragnęliby, by ich urlop był niezapomniany. Czarter łodzi last minute to również znakomita opcja dla tych, którzy lubią wszystko organizować na ostatnią chwilę i wiedzą, że efekty takiej organizacji potrafią pozytywnie zaskoczyć. Was Wszystkich chcielibyśmy przekonać, że czarter łodzi last minute to najlepszy sposób na urlop. Czytaj dalej!

 

Czarter łodzi = mazurski spokój

Mazury to jeden z piękniejszych regionów Polski, a nawet świata. Bajkowe krajobrazy i niekażone ludzką ręką zakątki to jednak nie wszystko. W odróżnieniu do wakacji nad morzem czy w Zakopanem, możesz tu liczyć na to, że nie zaleje Cię zewsząd tłum turystów. Mazury to region klimatyczny i kameralny – tu się wyciszysz, odpoczniesz od zgiełku, spędzisz wiele wspaniałych chwil w gronie najbliższych, w bliskości z Naturą.

 

Czarter łodzi - luksus, na który Cię stać

Skorzystanie z czarteru łodzi last minute jest niczym zamówienie w restauracji rosyjskiego kawioru – i jedno i drugie daje Ci poczucie luksusu. Jednak za talerz kawioru zapłacisz kilka(naście) tysięcy złotych, a za kilkudniową podróż jachtem po mazurskich jeziorach kilka(naście) razy mniej. Rachunek jest prosty – możesz podarować sobie odrobinę luksusu bez czyszczenia swojego konta do zera: wybierz czarter łodzi.

 

Grill na jachcie – czemu nie?

Po co Ci kawior skoro możesz mieć grilla? To nieodłączny element towarzyszący Polakom w cieplejsze dni - bez niego trudno sobie wyobrazić urlop. Ale czy urządzałeś kiedyś grill na pełnym jeziorze? No właśnie. Ten grill będzie inny niż wszystkie – niezapomniane doświadczenie, którego możesz doświadczyć wraz z rodziną i znajomymi. Co więcej, na wodzie możesz doświadczyć wiele więcej – ograniczyć może Cię tylko własna wyobraźnia.

 

Łodzie to bezpieczna rozrywka dla każdego

Czarter łodzi last minute to rozwiązanie zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w żeglarstwie, jak również dla tych, którzy tych kroków postawili już wiele. Każdy na starcie liczyć może na krótkie szkolenie. Umożliwi Ci ono zapoznanie się z mechanizmami działania jachtów oraz podstawowymi manewrami, które umożliwią odbycie bezpiecznego kursu.

 

Mamy nadzieję, że udało nam się Cię przekonać do tego, że czarter lodzi last minute to najlepsza propozycja urlopowa. Jeśli tak, to czekamy na Ciebie w porcie Royal w Giżycku, a także pod numerem telefonu:606 719 388.

Nasza galeria