Porty na mazurach
07 marzec 2016
Czarter jachtów Ruciane-Nida wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow Ruciane Nida wynajem lodzi motorowych

Już niebawem wyjedziesz na zasłużony urlop, na który z pewnością czekałeś przez wiele wyblakłych miesięcy . Ostatnie sierpniowe pluski fali zapewne pozostały w pamięci Twojej i Twojej rodziny lub przyjaciół. W tym roku również planujesz udać się na Mazury, jednak chcesz urozmaicić ten pobyt o liczne atrakcje. Zatem zdecyduj się na czarter jachtów. Ruciane-Nida są jednym z głównych punktów, do których każdy żeglarz powinien zawitać.

 

Ruciane-Nida i wynajem łodzi motorowych

 

Miejscowość ta znajduje się w powiecie piskim, otoczona lasami Puszczy Piskiej. Jest to miejsce idealne dla początkujących oraz dla doświadczonych żeglarzy. Dlatego bez względu na to, czy miałeś już do czynienia z łodziami motorowymi czy dopiero chcesz poczuć ten zew przygody, nasz czarter jachtu to odpowiedź na Twoje wymarzone wakacje.

 

Czarter jachtu jest na wyciągnięcie ręki dla każdego, a prowadzą do nich zaledwie trzy kroki:

 

Krok pierwszy

Przede wszystkim zaplanuj urlop w dogodnym dla siebie czasie. Pod uwagę weź ceny jakie obowiązują w danym miesiącu. Terminy na przełomie lipca i sierpnia cechują się nieco wyższą opłatą za wynajem jachtu, dlatego proponujemy skorzystanie z naszych ofert poza sezonem kiedy to cena za wynajem np. łodzi motorowej AM 780 wynosi już 250 zł za dobę. Jednak jeżeli cenisz sobie piękne, słonecznie dni czarter łodzi motorowych czeka na Ciebie we wszystkie miesiące letnie.

 

Krok Drugi


Drugim krokiem jest wybór najodpowiedniejszej łodzi. Nasza oferta bogata jest w łodzie takie jak : NAUTIKA 1300 EXCLUSIVE, NAUTIKA 1300, AM 780 czy CALIPSO 750. Proponowane łodzie wyposażone są w niezbędne sprzęty AGD, ogrzewanie, oświetlenie nawigacyjne, a nawet mapę GPS, która w razie potrzeby pomoże znaleźć drogę do celu.

 

Krok trzeci

Ostatnim, ale nie mniej ważnym krokiem jest pozostawienie wszelkich zmartwień w domu, gdyż Mazury to miejsce relaksu i odpoczynku. Pożegnaj się ze stresem i rozkołysz się na łodzi motorowej przy szumiącym jeziorze. Wybierz najlepszy czarter jachtów, Ruciane-Nida są na wyciągnięcie ręki.

 

Nasza galeria