Porty na mazurach
29 luty 2016
Czarter jachtów Sztynort wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow Sztynort wynajem lodzi motorowych

Jeżeli planujesz wyjątkowy urlop na ziemi mazurskiej, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Nasza oferta przygotowana jest specjalnie z myślą o osobach, które są miłośnikami dzikiej przyrody. Jeżeli masz dość zatłoczonego miasta, pełnego hałasu i zanieczyszczonego powietrza koniecznie wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na Mazury. A gdzie najlepiej się udać po wypoczynek? Jest takie jedno miejsce... Proponujemy na nasz czarter jachtów – Sztynort zaprasza. To właśnie idealne miejsce na wczasy, za które nie zapłaciszmajątku.

 

Sztynort – oaza spokoju

 

Sztynort to malownicza miejscowość położona w powiecie węgorzewskim nad Jeziorem Sztynorckim. Nawet Ignacy Krasicki zauroczony posiadłościami hrabiego Ernsta Lehndorffa zwykł mawiać „ Kto ma Sztynort ten posiada Mazury”. Urok ziemi pozostał do dziś i do dziś napawa zdumieniem tutejszych wczasowiczów. Miejscowość ta leży na szlaku Wielkich Jezior, w miejscu zetknięcia się jezior Mamry i Dargin, na półwyspie otoczonym jeziorami: Kirsajty, Mamry, Łabap i Dargin. Każdy żeglarz zafascynowany Mazurami powinien chociaż raz tu zawitać. Przybywając w to miejsce poczujesz się wyjątkowo, dzięki otaczającej wodzie, szumiących drzewach i świeżym powietrzu. Co więcej, czekać będzie na Ciebie czarter jachtów, Sztynort zadba o atrakcje dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Daj się ponieść magii Mazur


Chcąc przeżyć idealne wakacje nie musisz wybierać się za granicę i wydawać wszystkich oszczędności. Wystarczy, że skorzystasz z możliwości jakie oferuje czarter jachtów. Szukasz ciekawych przygód, ale zależy Ci również na bezpieczeństwie i komforcie? To wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Posiadamy szeroki wybór łodzi motorowych na przykład TES 32 DREAMER wyprodukowany w 2014 roku, którego długość wynosi 969 cm, a szerokość 295 cm. Inną propozycją jest stylowa NAUTIKA 830 powstała w 2015 roku wyposażona w prysznic, ogrzewanie technologią LED czy kuchnię gazową z dwoma palnikami. Zatem jak widzisz, zadbaliśmy o wszelkie szczegóły, aby Twój pobyt na Mazurach był niezapomniany. Zatem zapraszamy na nasz czarter jachtów!

 

Nasza galeria