Porty na mazurach
23 marzec 2016
Czarter jachtów Ogonki wynajem łodzi motorowych

Ogonki to wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie węgorzewskim na przesmyku między jeziorami Święcajty i Stręgiel. Miejscowość ta, oprócz swojej intrygującej nazwy, posiada inne ciekawostki. Jedną z nich, którą można zdradzić, jest istniejący tu port żeglarski. W tej miejscowości łatwo się zakochać. Dlaczego? Bez wątpienia jest to jedno z nielicznych miejsc na Mazurach, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od amatorów aktywnego wypoczynku, aż na miłośnikach żeglarstwa kończąc.

 

Ogonki – liczne atrakcje w niewielkiej miejscowości

 

Jedną z atrakcji w tym miejscu jest jezioro Święcajty zapewniające żeglarzom i zwolennikom wodnych szaleństw multum wrażeń. Dla wszystkich gości przybywających do tej miejscowości, czeka możliwość wypożyczenia rozmaitego sprzętu wodnego i motorowerowego ( motorowe łodzie żaglowe, skutery wodne, łodzie wędkarskie, kajaki, czy rowery wodne). To właśnie tu czeka na Ciebie także możliwość wypożyczenia profesjonalnych łodzi motorowych.

 

Mazury – Kraina Wielkich Atrakcji i tanich czarterów jachtów

 

Mazury cieszą się dużą popularnością wśród wczasowiczów. To tutaj możesz dać się ponieść mazurskim falom za dnia oraz pełnemu relaksowi pod wieczór. Malownicze pejzaże, dzikość natury, nieskażone środowisko – to wszystko zapewnią Ci wyłącznie cuda natury, jakimi są Mazury. Co wyróżnia Mazury na tle innych części Polski? Tylko tutaj możesz wynająć łódź motorową i przeżyć niezapomniane żeglarskie przygody. Tylko tu możesz poczuć wyjątkową wolność zostać kapitanem. Zatem ahoj żeglarze!

 

Czarter jachtów dla każdego - wynajmij swoją łódź motorową w Ogonkach

 

Jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca, aby móc spróbować swoich sił w żeglowaniu, skontaktuj się z nami. Oferujemy czarter jachtów, - wynajem łodzi motorowych czeka właśnie na Ciebie. Ogonki to jedno z obowiązkowych punktów żeglarskich wypraw. Nie zwlekaj więc i skorzystaj z tak atrakcyjnej oferty. Na co możesz liczyć? Wysokiej jakości łodzie motorowe czekają! NAUTINER 40, NAUTIKA 1300 czy NAUTIKA 1300 EXCLUSIVE, to tylko niektóre łodzie gotowe do wyprawy. Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń już dziś 606 719 388

Nasza galeria