Artykuły
09 luty 2016

Tanie czartery - Mazury na każdą kieszeń

tanie czartery MazuryRewelacyjne wakacje nie muszą być drogie. Nie wierzysz? Skorzystaj z tanich czarterów na Mazurach, przekonaj się, że to luksus na Twoją kieszeń!

 

Luksusowe i tanie czartery

Prowadzimy czarter jachtu od ponad 10 lat. To dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Oferujemy zatem tanie czartery na Mazurach, by każdy miał możliwość zasmakować naszej pasji. Dysponujemy blisko 20 świetnie wyposażonymi jachtami – zarówno na urlopy w kameralnym kilkuosobowym klimacie, jak i na wieloosobowe imprezy. Bonusem są niepowtarzalne mazurskie wrażenia towarzyszące urlopowi, dlatego poniżej postaramy się Ciebie przekonać dlaczego to właśnie powinieneś spędzić swój urlop?

 

  • I dla Kowalskiego i dla Lewandowskiego

Mazury to obszar, który jednoczy polskich turystów – jest atrakcyjnym miejscem wypoczynku dla każdego: zarówno dla przeciętnie zarabiających zjadaczy chleba jak i dla milionerów takich jak Robert Lewandowski. Mazury to wakacje na każdą kieszeń. A jeśli zechcesz sobie zaserwować odrobinę luksusu, nic nie stoi na przeszkodzie – wynajmij jacht w ramach tanich czarterów i poczuj się przez chwilę jak Bond na wodach Morza Śródziemnego.

 

  • Dla miłośników natury

Rejsy jachtem to genialna okazja dla tych, którzy kochają naturę w dziewiczych jej odsłonach. Na Mazurach wciąż wiele jest niezbadanych zakątków, które czekają na eksplorację. Czemu miałbyś się nie pokusić o to, by co nieco odkryć podczas własnych mazurskich podróży? Zwiedź puszczę Piską, spotkaj żubra, zachwycaj się nietypowymi gatunkami ptaków, z których ten rejon słynie.

 

  • Dla amatorów historii

Ci, którzy będą mieli przez chwilę dość wody, na lądzie też spędzą niezapomniane chwile okraszone szczyptą historii. Giżycko jest pełne zabytkowych budowli z zamkiem krzyżackim na czele. Tu też znajduje się XIX-wieczna Twierdza Boyen, która była ważnym obiektem strategicznym w czasie wojen. Te i inne atrakcje czekają na Ciebie w pobliżu naszego czarteru jachtu. Ale to nie wszystko...

 

  • Dla melomanów

Spędzając urlop na mazurskich jeziorach, na pewno nie będziesz się nudził. Rejsy to nie wszystko. W okresie wakacyjnym w Giżycku i jego okolicach odbywa się wiele imprez i koncertów, które obfitują w wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładem takiej imprezy jest koncert „Gwiazdy na wakacjach”, który co roku gromadzi śmietankę polskiej muzyki rozrywkowej. Nie trzeba też wspominać o Pikniku Country, na który od wielu lat przybywają melomani z całego kraju.

 

Jeśli przekonaliśmy Cię, że tani czarter na Mazurach i towarzyszące mu atrakcje przyrodnicze, historyczne i muzyczne to doskonały pomysł na urlop, zapraszamy do kontaktu: 606 719 388.

Nasza galeria