Porty na mazurach
22 marzec 2016
Czarter jachtów Bystry wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow Bystry wynajem lodzi motorowychBystry to mazurska osada położona w okolicach Giżycka, tuż nad Jeziorem Niegocin. Choć jest niewielka i niepozorna, to jednak potrafi zaskoczyć ogromem atrakcji dla turystów. Razem z sąsiadującym Giżyckiem, Wilkasami i Piękną Górą tworzą rewelacyjną aglomerację żeglarską, w której mieści się 20 portów. Działa tu ponad 40 firm zajmujących się czarterem jachtów oraz wynajmem łodzi motorowych. W Bystrym nie będziesz się nudzić!

 

Dlaczego Bystry? Bo czarter jachtów :)

Bystry to idealny wybór dla tych, którzy stronią od miejskiego zgiełku, ale nie mają też ciągot w kierunku zupełnie dzikich leśnych głuszy poza cywilizacją. Złoty środek między tymi skrajnościami odnajdziesz właśnie w Bystrym. Tu znajduje się port o wdzięcznej i mówiącej wszystko nazwie: Cichy Kąt. W Cichym Kącie odpoczniesz, wyciszysz się i złapiesz wiatr w żagle. A kiedy zapragniesz więcej hałasu, wystarczy krótki, kilometrowy spacer, a trafisz do Giżycka.

 

Gdzie zamieszkać?

Prawdziwie mazurski klimat poczujesz na pełnym jeziorze, dlatego dobrym pomysłem może się okazać pomieszkiwanie na czas urlopu w wynajętej łodzi motorowej. W Bystrym możesz jednak również skorzystać z innych form kontaktu z mazurską naturą, np. rozbijając namiot w znajdującym się tu campingu „Borowo”. Ten rozległy, kilkuhektarowy teren to tania opcja noclegowa - zapłacisz za nią do 15 złotych. A jeśli preferujesz bardziej luksusowe formy wypoczynku, na terenie campingu funkcjonuje również hotel – nieco droższy, ale za to ze wszystkimi udogodnieniami w jakie wyposażyła nas cywilizacja.

 

Jak spędzić czas? Wynajmij łódź motorową!

Jeśli preferujesz lądowe rozrywki – przez Bystry wiedzie ok. 30-kilometrowa trasa rowerowa mazurskiego szlaku wokół Jeziora Niegocin. Podziwianie Mazur z perspektywy roweru Mazury to jednak nie to samo co z perspektywy jeziora. Dlatego właśnie w Bystrym masz genialną okazję, by przemierzyć wzdłuż i wszerz piękne Jezioro Niegocin i uraczyć oczy okolicznymi walorami natury. W tym celu polecamy Ci wynajem łodzi motorowej w ramach czarteru jachtów. To najlepszy sposób na zwiedzenie Mazur oraz na spędzenie wolnego czasu z rodziną – łódź jest bezpieczna i niesie masę atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych.

Nasza galeria