Artykuły
21 styczeń 2016

Czarter bez patentu dostępny dla każdego

czarter jachtów last minute

Wakacje to idealny czas dla zagorzałych żeglarzy. Mogą korzystać z uroków mazurskich jezior, otaczać się niezwykłymi widokami oraz spędzać czas na świeżym powietrzu. Co jednak z osobami, które nie posiadają patentu umożliwiającego samodzielne wyprawy? Jeżeli nie jesteś w grupie szczęśliwców posiadających patent-mamy na to sposób! Nie musisz już rezygnować z wypraw łodziami motorowymi, gdyż korzystając z naszych ofert nie jest konieczne posiadanie patentu. Nie musisz być ekspertem w dziedzinie żeglugi, aby rozkoszować się cudem natury. Takie możliwości są dostępne właśnie u nas. Oferujemy czarter bez patentu, który znacznie poprawi jakość Twoich mazurskich wakacji oraz podniesie atrakcyjność wypoczynku. Nie korzystałeś nigdy z tego typu atrakcji? Zatem teraz masz taką możliwość.

 

Rozkołysz się jeszcze raz... jachtem na Mazurach

Zastanawiasz się jak spędzić urlop? Wyczerpałeś już wszelkie pomysły? Szukasz nowych wrażeń? Mamy dla Ciebie świetną propozycję – polecamy czarter bez patentu. Do korzystania z naszych jednostek pływających nie są konieczne uprawnienia żeglarskie, dlatego też każdy może pozwolić sobie na wyjątkowe wczasy. Możesz więc spokojnie cieszyć się malowniczą przyrodą oraz nieskażoną naturą. Minęły już czasy w których tylko nieliczni mogli sobie pozwolić na samodzielne wyprawy po jeziorze. Dziś każdy ma może dać się porwać mazurskim falom- daj się porwać i Ty!

 

Mazury latem są równie piękne, co lato na Mazurach


A jak Mazury to na oczywiście na jachcie. Jeżeli nie chcesz przeznaczać wysokich nakładów finansowych na wakacje, z pewnością powinieneś zainteresować się naszą ofertą. Zwłaszcza, że na wyciągniecie ręki masz możliwość korzystania z naszych propozycji bez posiadania pozwoleń i to całkowicie legalnie. W 2010 roku w życie weszła ustawa umożliwiająca pływanie bez patentu. Teraz nie ograniczają Cię przepisy w drodze do doznania nowych wrażeń. Zapewniamy stu procentowe bezpieczeństwo podczas rejsu oraz maksymalny komfort. Czartery bez patentu to nowa jakość w żeglarstwie, która czeka właśnie na Ciebie. Wakacje są czasem, który należy wykorzystać na realizację swoich marzeń i planów. Teraz jest to możliwe, gdyż nie ograniczają Cię przepisy oraz wygórowane wymogi żeglarskie. I jak nie skorzystać z takiej okazji? Jeżeli jesteś zainteresowany mazurskimi wakacjami i oczekujesz wysokiego standardu za rozsądną cenę zapraszamy do nas. Nasza wiedza poparta doświadczeniem jest do Twojej dyspozycji. Dlatego w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

 

Nasza galeria