Porty na mazurach
18 marzec 2016
Czarter jachtów Ostróda wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow ostroda wynajem lodzi motorowychBy spędzić wyjątkowy urlop w cudownych okolicznościach przyrody, nie trzeba uciekać do zagranicznych kurortów. Niezapomniane chwile spędzisz w Ostródzie - sercu Mazur Zachodnich otoczonym pięcioma jeziorami oraz hektarami tętniących leśnym życiem zakątków. Jest wiele sposobów na spędzenie tu czasu – jednym z nich jest wynajem łodzi motorowej w ramach czarteru jachtów.

 

Dlaczego czarter jachtow?

Mazurskie rejony aż proszą się, by ich żeglarsko poużywać. W sposób szczególny sprzyja temu położenie Ostródy, która sąsiadując z pięcioma jeziorami, daje szeroki wachlarz możliwości żeglarzom. Właśnie dlatego tak chętnie port ten odwiedzany jest co roku przez tysiące turystów. Korzystając z łodzi motorowych, możesz przeprawić się przez wszystkie pięć jezior i przemierzyć sporą część Mazur. A Mazury najprzyjemniej zwiedza się z perspektywy jeziora. 

Dlaczego Ostróda?

Czy wiesz, że... sam Napoleon Bonaparte odwiedził Ostródę i zatrzymał się tu na kilka miesiecy zachwycony jej urokiem? To miasto stworzone dla wybitnych, czyli również dla Ciebie. Oprócz atrakcyjnego położenia, kryje szereg niespodzianek dla turystów. Czarter jachtów, wynajem łodzi motorowych, możliwość cumowania przy moście, a oprócz tego rozrywki takie jak windsurfing czy narty wodne (znajdujący się w Ostródzie wyciąg do uprawiania narciarstwa wodnego jest jednym z najdłuższych w Polsce!). Jednym z najpiękniejszych elementów miasta jest molo w kształcie litery „L” - największy tego rodzaju obiekt śródlądowy w naszym kraju. Tłumnie ściągają tu, zakochani w sobie lub zakochani w jeziorach, turyści. Klimat spacerów jest tu niepowtarzalny!

Łodzie motorowe, spacery po molo... to nie wszystko!

Ostróda słynie również z organizowanych tu imprez takich jak Festiwal Ognia albo festiwale muzyczne w klimacie techno, reggae czy disco polo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. A jeśli nie interesują Cię imprezy, tłumy i atrakcje miejskie, chcesz odpocząć na łonie mazurskiej natury, wynajmij łodź motorową i wyrusz w rejs.

Łodzie motorowe dostępne są w naszej ofercie, z którą zapoznasz się >>tu<<.

Nasza galeria