Porty na mazurach
17 marzec 2016
Czarter jachtów Kamień wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow kamien wynajem lodzi motorowychJak wiadomo, Mazury kryją w sobie wiele cudów natury. Jednym z takich cudów jest port w miejscowości Kamień. Lokalizacja tego portu istnieje w cichym zakątku z dala od większych miejscowości. Zaraz przy pomoście znajduje się około 15 miejsc cumowniczych. Urokliwe, pełne spokoju i sielanki miejsce czeka na Ciebie. Chcesz więcej? Wybierz więc czarter jachtów, Kamień to idealne miejsce na niezapomniane żeglugi. Pozwól sobie na luksus w atrakcyjnej cenie i wynajmij łódź motorową. Istnieje co najmniej 3 powody, dla których warto zdecydować się na czarter jachtów. 

 

Wynajem łodzi motorowych w Kamieniu:

1. NAUTIKA 1300 EXCLUSIVE


Piękna i młoda łódź wyprodukowana w 2013 roku. Któż oprze się jej urokowi? Zwłaszcza, jeżeli posiada idealne wymiary 1350/386/190/88 (długość, szerokość, wysokość w kabinie, zanurzenie). Oprócz tego, nasza łódź posiada ogrzewanie, klimatyzację oraz ciepłą wodę. Ponad to, w sytuacji, gdy postanowisz odpocząć od słonecznych kąpieli na zewnątrz, możesz ułożyć się wygodnie na kanapach z ekoskórzaną tapicerką i oddać się graniu na Playstation. Czegoż chcieć więcej?

 

2. NAUTINER 40


To kolejny powód do zdecydowania się na czarter jachtów. Łódź motorowa, którą oferujemy to roczny as w naszym rękawie wyposażony między innymi w GPS z mapą Mazur dzięki, której się nie zgubisz, mikrofalówkę, która nie pozwoli Ci być ani przez chwilę głodnym oraz telewizor z LCD i DVD, który jest idealnym czaso-umilaczem w razie niespodziewanego deszczu.

3. AM 780


Ta wyjątkowa łódź motorowa posiada kabinę czteroosobową. Ten wyjątkowy jacht o nowoczesnym designie oraz praktycznym wnętrzu z powodzeniem pomieści czteroosobową rodzinę lub grupę znajomych. AM 780 wyposażony jest w silnik przyczepny o mocy 20 KM, dzięki któremu sterowanie łodzią jest znacznie prostsze. Jakie jeszcze atrakcje skrywa AM 780? Przekonasz się sam, gdy wybierzesz czarter jachtów, port w Kamieniu natomiast dodatkowo umili Ci ten wakacyjny czas.

 

Bez względu, na którą łódź się zdecydujesz nasz czarter jachtów spełni Twoje oczekiwania. Pozwól ponieść się mazurskim falom i już dziś zaplanuj czas urlopu. Zapraszamy do kontaktu 606 719 388

Nasza galeria