Porty na mazurach
15 marzec 2016
Czarter jachtów Karwica Mazurska wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow karwica mazurska wynajem lodzi motorowych

Jak zamienić nudne, monotonne wakacje w wyprawę pełną przygód? Jest na to sposób! Zaskocz rodzinę oraz siebie i wynajmij jedną z naszych łodzi motorowych. To dzięki nim spędzisz niezapomniany urlop, o którym każdy marzy. Czarter jachtów jest na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z niego i daj się porwać do urokliwego portu w Karwicy Mazurskiej. Intrygująca nazwa zachęca do odwiedzin w te strony. A na co możesz liczyć przybywając tu? Na moc atrakcji!

 

Karwica Mazurska, czyli mazurski powiew natury...i tani czarter jachtów

 


Miejscowość ta kryje w sobie więcej ciekawostek niż tylko nazwę. Jest to najbardziej wysunięty na południe port mazurski, nad pięknym Jeziorem Nidzkim, na końcu Zamordejów Wielkich. Karwica Mazurska nazywana jest przez turystów oazą spokoju i ciszy. Tu jest zupełnie inaczej niż w dużych miastach, gdzie ulice zatłoczone są przez przejezdnych. Puszcza Piska otaczająca miejscowość oraz całe Jezioro Nidzkie, dodatkowo potęguje atmosferę dziczy, spokoju i sielskości. Ta mazurska osada przyciąga corocznie wiele osób, ale mimo tak dużego zainteresowania nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem tu spokoju i ciszy. Aby wakacje w tej miejscowości w pełni wykorzystać zdecyduj się na czarter jachtów – Karwica Mazurska jest do tego idealnym miejscem. Wybierz jedną z naszych eleganckich łodzi motorowych i przemierzaj mazurskie porty delektując się widokami.

 

Dlaczego nasz czarter jachtów w Karwicy Mazurskiej?

 

Czym byłoby zwiedzanie mazurskich jezior z linii brzegu? Aby poznać dogłębnie żeglarski klimat zdecyduj się na wynajem łodzi motorowych. Nasza oferta bogata jest w łodzie motorowe, które bez wątpienia umilą mazurski urlop. Nasze łodzie odznaczają się najwyższym standardem bezpieczeństwa. Ponad to, każda łódź motorowa posiada niezbędne akcesoria do przetrwania takie jak Playstation z trzema grami, telewizor LCD z DVD czy meble ze skórzaną tapicerką. Jednak niniejsze łodzie wyposażone są również w dodatkowe wyposażenie, być może zbędne, ale od przybytku głowa nie boli, a mowa o kuchni gazowej z dwoma palnikami, toalecie morskiej, ogrzewaniu oraz środkach ratunkowych i gaśnicy.

 

Wszystkich miłośników żeglarstwa zapraszamy do skorzystania z oferty jaką jest wynajem łodzi motorowych. Karwica Mazurska zaprasza do dobrej zabawy i pięknego urlopu.

Nasza galeria