Porty na mazurach
10 marzec 2016
Czarter jachtów Węgorzewo wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow Wegorzewo wynajem lodzi motorowychWęgorzewo to raj dla amatorów sportów wodnych. Tu skorzystać można z czarteru jachtów i wynająć łódź motorową – Twoją przepustkę do udanego urlopu. Nie jest to jednak wszystko, co tu na Ciebie czeka. Pozwól, że przedstawimy Ci bogactwo możliwości turystycznych jakie oferuje Ci miasto. Wypłyń w rejs atrakcji.

 

Co na Ciebie czeka w Węgorzewie? Czarter jachtów!

W Węgorzewie pewne jest jedno: nie będziesz się tu nudzić. Zatem, jeśli lubisz kiedy dużo się dzieje, nie znajdziesz lepszego miejsca na spędzenie urlopu. To tu możesz:

 

 • spłynąć kajakiem w dół spokojnej rzeki Sapiny lub nieokiełznanej Węgorapy,
 • zjechać na linie lub w odwrotnym kierunku: powspinać się na ściankach wspinaczkowych,
 • zanurkować w jeziorze Mamry,
 • pobawić się w paintball lub pojeździć terenówkami (off-road).


Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ale to, co najbardziej przyciąga turystów do Węgorzewo to bez wątpienia możliwość eksploracji mazurskich krajobrazów na jachcie. By zapewnić sobie takie wrażenia, warto skorzystać z czarteru jachtów w Węgorzewie i tu wynająć łódź motorową, którą popłyniesz wraz z bliskimi w niezapomniany rejs.

 

Jaką łódź motorową wybrać w Węgorzewie?

W ramach naszego czarteru jachtów proponujemy Ci luksusowe i zarazem niedrogie łodzie motorowe, wśród których znajdziesz iędzy innymi:

 

 • Nautikę 1300 Exclusive
  Czeka Cię luksusowa podróż z wszelkimi udogodnieniami. Kiedy znudzisz się zdobywaniem jezior, możesz schować się do kabiny, gdzie czeka na Ciebie... Playstation!

 • Nautikę 830
  Chcesz, by Twoje życie na chwilę spowolniło? Bezpieczna, przestrzenna i lekka Nautika z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 • AM 780
  Dla kochających wygodę. Dzięki platformom kąpielowym, możesz bezpiecznie wraz ze swoimi dziećmi pluskać się w wodzie.

 • Barkę 820
  Ekonomiczna. Zabierzesz na nią jeszcze siedem osób za cenę niższą niż najtańszy hostel w Węgorzewie.

 

To tylko niektóre z naszych propozycji na urlop w Węgorzewie. Chcesz więcej? Skontaktuj się z nami. Nasz czarter jachtu ma do zaoferowania szeroką gamę łodzi motorowych, spośród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Nasza galeria