Porty na mazurach
25 luty 2016
Czarter jachtów Giżycko wynajem łodzi motorowych

Ahoj żeglarzu! Czy planujesz spędzić czas w cudownych, mazurskich okolicznościach przyrody? To świetnie się składa! Nasz czarter jachtów w Giżycku prowadzi wynajem łodzi motorowych, które pozwolą Ci na aktywne spędzenie wolnego czasu na Mazurach. Usiądź wygodnie, chcielibyśmy przedstawić Ci kilka pozycji z naszej oferty. Czytaj dalej, poznaj swoją receptę na udany urlop!

 

Nautika 1300 Exclusive

czarter jachow Gizycko wynajem lodzi motorowychTen jacht to prawdziwa perełka wśród łodzi motorowych. Istny apartament na wodzie. Jego wnętrze zachwyca luksusem i udogodnieniami, które uatrakcyjnią każdą podróż po mazurskich jeziorach. I kiedy już znudzi Ci się bycie kapitanem, możesz porzucić ster (a właściwie dwa stery strumieniowe) i położyć się na kanapie z tapicerką z ekoskóry w królewskich purpurowych barwach. Tuż przy kanapie mieści się biokominek elektryczny, który nada każdemu wieczorowi spędzanemu z najbliższymi niepowtarzalnego nastroju. Ale to nie wszystko. Kiedy wynajmiesz Nautikę, za niewielką dopłatą otrzymasz możliwość skorzystania z naszego skutera wodnego (Yamaha 115 KM). Co więcej, z Nautiką się nie zgubisz – wyposażymy Cię w nowoczesny GPS z mapą Mazur! Nautika 1300 Exclusive to luksusowa rozrywka dla 8 osób w cenie od 1000 złotych za dobę!

 

A jeśli szukasz czegoś tańszego, lecz wciąż atrakcyjnego, mamy dla Ciebie również inne propozycje. W ramach czarteru jachtów w Giżycku wynajmujemy łodzie motorowe w cenie od 200 złotych za dobę. Jedną z nich jest np. Calipso 750.

 

Calipso 750

czarter jachtow Gizycko wynajem lodzi motorowychCalipso to jacht bez patentu, co oznacza, że nie posiadając uprawnień sam możesz przemierzać nim mazurskie jeziora. W przypadku tego modelu jest to niezwykle proste – nie sprawia problemu nawet tym, którzy ster mają pierwszy raz w rękach. Calipso 750 to ulubienica zarówno dzieci jak i dorosłych – dzięki przestronnej platformie kąpielowej z drabinką na rufie pozwala na wygodne i bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z wody podczas rejsu. A dzięki zadaszeniu nad kokpitem żeglarzom niestraszna niepogoda. Podróżować jachtem Calipso 750 można o każdej porze i w każdych warunkach. Na pokład zabrać możesz ze sobą jeszcze pięć osób, a za dobę pobytu zapłacisz zaledwie 250 złotych.

 

Przedstawiliśmy Ci tylko dwie łodzie motorowe z naszej oferty. Jest ona jednak dużo bogatsza. Zachęcamy do głębszego zapoznania się z ofertą naszego czarteru jachtów i do spędzenia urlopu w Giżycku – mieście, w okolicach którego znajduje się najwięcej jezior w Polsce. Jezior, które czekają na odkrycie przez Ciebie i Twoich najbliższych. Zapraszamy do Portu Royal!

Nasza galeria