Artykuły
03 luty 2016

Czarter łodzi - Giżycko i jego oferta

czarter łodzi GiżyckoMazury są wdzięcznym celem podróży wakacyjnych. Polacy kochają je za różnorodność, nieokiełznaną dzikość i malownicze krajobrazy. Chcesz dołączyć do grona sympatyków mazurskich rejonów? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia - poznaj szczegóły oferty w ramach naszego czarteru łodzi w Giżycku i spędź swój urlop tak jak nigdy dotąd.

 

Jakie jachty mamy Ci do zaoferowania w ramach czarteru łodzi?

W ramach oferty naszego czarteru łodzi skorzystać możesz z szerokiego wachlarza jachtów motorowych i żaglowych, które charakteryzują się wysokim standardem wykończenia oraz bogatym wyposażeniem. To sprawia, że Twoje podróże po mazurskich jeziorach zawsze będą miały luksusową oprawę. Nigdy też nie zabraknie Ci w czasie ich trwania świeżo palonej kawy lub gorącego posiłku – jachty wyposażone są w aneks kuchenny oraz niezbędne sprzęty.

 

Jakimi łodziami w czarterze dysponujemy?

Nasza oferta jest bogata, więc każdy powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Jeśli chcesz spędzić urlop w kameralnym towarzystwie najbliższych możemy zaproponować Ci niewielkie, przeznaczone dla 4-6 osób klimatyczne Sasanki (dostępne już od 80 złotych!). Gdy urlop spędzić chcesz z większą liczbą znajomych idealny będzie natomiast luksusowy Nautiner 40, w którym nocować może nawet 8 osób (cena od 1000 złotych).

 

Czarter łodzi to nie wszystko

W ramach naszego czarteru łodzi w Giżycku otrzymasz nie tylko kilka emocjonujących dni spędzonych na mazurskich jeziorach, ale również profesjonalne szkolenie, dzięki któremu uzyskasz podstawową wiedzę na temat żeglowania. Gwarantujemy Ci również wsparcie techniczne na każdym etapie podróży jachtem. Nie musimy wspominać, że zupełnie gratis są również niepowtarzalne wrażenia zmysłowe, które towarzyszą uczestnikom rejsu na każdym kroku.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Nasz czarter łodzi w Giżycku zlokalizowany jest dokładnie w porcie Royal tuż nad malowniczym jeziorem Kisajno. Jezioro to jest jednym z najciekawszych w Krainie Tysiąca Jezior, znajduje się na nim 18 wysp, a poza tym liczne półwyspy i zatoki – wszystkie gotowe na to, by je zgłębiać w czasie eskapad na jachtach. To prawdziwy raj nie tylko dla żeglarzy, ale również miłośników wędkarstwa i sportów wodnych takich jak kajaki czy nurkowanie.

 

A w razie wątpliwości...

...służymy informacją. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy Ci na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 606 719 388. Odpowiadamy na każdego maila: czarterjachtu@gmail.com. Zapraszamy też osobiście do portu przy ul. Wojska Polskiego 39. Do usłyszenia, do przeczytania, do zobaczenia!

Nasza galeria