Artykuły
10 luty 2016

Tanie czartery na Mazurach, czyli jak spędzić udane wakacje za niewielką cenę?

Na wyjątkowo spędzone wczasy wcale nie jest konieczna niewyobrażalna suma gotówki. Wystarczy dysponować niewielką kwotą, aby wakacje miały szansę stać się trafionym w dziesiątkę pomysłem. Jak to zrobić? Bardzo prosto – zdecyduj się na tanie czartery na Mazurach. Mazurskie miasta zapraszają na wyjątkowe wakacje za niewielką cenę. To się może udać!

 

Mazurskie wakacje - mnóstwo atrakcji na jednym jachcie

 

Mazury są reklamą samą w sobie, dlatego nie trzeba do nich szczególnie zachęcać. Jednak wisienką na torcie są tanie czartery, które dodadzą smaku naszym wakacjom. Zaskocz swoich znajomych i siebie, decydując się na wynajem jachtu. Na takie wakacje spokojnie możesz ze sobą zabrać rodzinę z dziećmi, a nawet żonę, gdyż na jachcie znajduje się kambuz czyli kuchnia specjalnie przystosowana do żeglugi.

 

Szalona wyprawa, ale bezpieczeństwo przede wszystkim


Spędzając idealny urlop, nie należy zapominać o wszelkich zasadach bezpieczeństwa. Dlatego nasze jachty spełniają wszelkie wymogi jakie dotyczą zasad bezpiecznej podróży. Nasza Czarterownia mieści się nad Jeziorem Kisajno w Giżycku, skąd od kwietnia do września masz możliwość wypożyczenia naszych luksusowych jachtów. Do dyspozycji masz 20 stylowych jachtów żaglowych i motorowych. Każdy z jachtów jest pod stałą obserwacją techniczną, po to, aby czuć się pewnie i komfortowo. Bo jak wiadomo bezpieczeństwo przede wszystkim. To wszystko zapewnia tani czarter na Mazurach.


Dlaczego wybrać tani czarter na Mazurach?

 


Rejony mazurskie nie bez powodu określane są Krainą Tysiąca Jezior. Atuty przyrodniczo-krajobrazowe przyciągają turystów. O wyjątkowości tego miejsca świadczy fakt, iż stworzono tu największy w kraju teren strzeżonego krajobrazu. Liczne rezerwaty przyrody czy parki krajobrazowe odznaczają się szczególną niezwykłością. Jednak główną atrakcją są liczne jeziora dostępne dla każdego i to nie tylko z perspektywy brzegu! Urokiem wód mazurskich możesz rozkoszować się znajdując się w centrum nich. A wszystko za sprawą taniego czarteru na Mazurach. To właśnie nad jednym z mazurskich jezior znajduje się nasz punkt usługowy. Jezioro Kisajno, nad którym znajduje się nasz czarter, to jeden z interesujących zbiorników wodnych wchodzących w skład Wielkich Jezior Mazurskich. Olbrzymia powierzchnia, urozmaicona linia brzegowa oraz doskonałe warunki do uprawiania wielu sportów wodnych, sprawiają, że jezioro Kisajno stale cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w oczach wczasowiczów.

 


Jeżeli chcesz dołączyć do miłośników mazurskiej żeglugi skontaktuj się z nami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza galeria