Artykuły
02 luty 2016

Czarter łodzi - zapraszamy na Mazury!

Kiedy to łodzie budzą się z zimowego snu, nadchodzi czas na rejs po Mazurach. A jak wyprawy po mazurskich jeziorach to tylko dzięki czarterom łodzi. Czarter łodzi to odpowiedź na zapotrzebowania oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zamiast odpoczynku na lądzie w hotelach czy mazurskich domkach, warto skusić się na wczasy w innym wydaniu. A jaki jest lepszy sposób na zwiedzanie krainy wielkich jezior, jeżeli nie łodzią? Bez względu na to czy planujesz wakacje ze znajomymi czy rodziną i dziećmi - spacer po jeziorze to idealny pomysł na spędzenie letnich wakacji.

 

Czarter łodzi, czyli jak zatrzymać czas w miejscu

 

Czas na łodzi płynie zupełnie inaczej niż na brzegu. Tutaj zapominasz o stresie, biegu czy zmartwieniach. Godziny zainwestowane w podróż łodzią zaowocują spokojem i rozluźnieniem. Mazurskie tereny były miejscem odpoczynku, pisania i komponowania artystów i intelektualistów pracujących nad swoja twórczością w czasach PRL. Jak mówiła Agnieszka Osiecka-” Mazury były odkryciem naszego pokolenia”. Moda na Mazury pozostała i ma się bardzo dobrze. Dziś Mazury to jedno z najchętniej wybieranych miejsc na spędzanie wolnego czasu. Jednak pomimo atrakcyjności miejsca, o spokój na Mazurach nie jest trudno, a to za sprawą czarteru łodzi. Na mazurskich jeziorach spokój spotyka się z beztroską, na którą każdy może sobie pozwolić. Czar tego jeziora zawarty jest w delikatnych flach kołyszących się w rytmie mazurskiego podmuchu wiatru. Daj się więc ponieść malowniczym pejzażom natury będące na wyciągnięcie ręki.

 

Na łodzi w końcu możesz robić nic!

 

Przekonywać do tego pomysłu nie trzeba nikogo, gdyż jeziora są reklamą samą w sobie. Dla miłośników żeglugi wodnej doskonale sprawdzi się czarter łodzi, będący odskocznią od codziennych problemów i zawirowań. Mając plan na zagospodarowanie czasu na łodzi, z pewnością będzie on doskonale wykorzystany. Natomiast nie mając planu-również, gdyż godziny spędzone na łodzi same w sobie są doskonale wygospodarowanym czasem zawierającym w sobie sport oraz relaks. Podsumowując, wakacje dzięki czarterom łodzi to najlepszy pomysł na odpoczynek (bierny oraz czynny). Jednak istnieje pewne zagrożenie uzależnieniem się od wypraw po jeziorach mazurskich. Dlatego przed skorzystaniem z rejsu w ramach czarteru łodzi należy skonsultować się z rodziną lub znajomymi, gdyż radością trzeba się dzielić. Natomiast niewłaściwe korzystanie z uroków mazurskich jezior może powodować efekty uboczne w postaci straconych wakacji i niespełnionych oczekiwań.

Nasza galeria