Artykuły
29 styczeń 2016

Czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu - wakacje pełne wrażeń

Jeżeli tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz nowych wrażeń na najwyższym poziomie. Spędź wakacje na jachcie motorowym bez uprawnień-tak to nie pomyłka! Poznaj Mazury z perspektywy wody zachwycając się nieodkrytymi wcześniej zakątkami przyrody. Relaksujący spacer jachtem motorowym, słoneczne i wodne kąpiele oraz wieczorne ogniska zapewne pozostawią swój ślad w pamięci wczasowiczów na długo. Ciągle odmawiasz sobie zjawiskowych wakacji? Sądzisz, że nie stać Cię na przeżycie wyjątkowego urlopu? Od teraz zmień myślenie, bo do dyspozycji masz czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu. Jeżeli nigdy nie korzystałeś z tego typu atrakcji to najwyższy czas zacząć, gdyż nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

 

Dla kogo czarter jachtów motorowych?


Dla każdego! Zarówno amatorzy żeglugi wodnej jak i doświadczeni żeglarze znajdą u nas coś dla siebie. Brak doświadczenia w prowadzeniu jachtu motorowego nie staje na przeszkodzie w drodze do odkrywania mazurskiego jeziora. Godzinne profesjonalne szkolenie fachowo przygotuje Cię do samodzielnej wyprawy. Jeżeli posiadasz prawo jazdy, sterowanie jachtem nie powinno być dla Ciebie żadnym problemem, a jeśli nie- również z pewnością sobie poradzisz. Sterowanie tego typu jachtem nie jest zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalistów i nie wiąże się z trudnościami. Zatem pozwól odpłynąć swoim wątpliwościom i daj się porwać w wir mazurskich przygód.

 

Aby przybliżyć Ci czekające na Ciebie i Twoją rodzinę atrakcje, przedstawiamy Ci nasze jachty motorowe:

 

-NAUTINER 40
-NAUTIKA 1300 EXCLUSIVE
-BARKA 820
-NAUTIKA 830
-CALIPSO 750
i inne.

 

Wybierz swój wymarzony jacht i zaplanuj wczasy na łonie mazurskiej natury. Czarter jachtów bez patentu to ekskluzywna podróż za niewielkie pieniądze, na którą każdy może sobie pozwolić. Trudno wyobrazić sobie lepsze wakacje niż żegluga po jeziorze. A jak odpoczynek na wodzie to tylko w wygodnym i bezpiecznym jachcie motorowym. W końcu bezpieczeństwo to podstawa, dlatego nasze jachty gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz sprawdzoną jakość komfortu podróży. Bez względu na to czy planujesz długo urlop, czy krótkie wczasy-czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu to trafiony pomysł. Zachęcamy już dziś do przejęcia sterów i zorganizowania wakacji na najwyższym poziomie i to w konkurencyjnej cenie.

 

 

Nasza galeria