Nasze aktualności
25 maj 2016

Dzień Matki i Dzień Dziecka uczcij w Wilkasach

czarter jachtow wilkasy

Wilkasy, to malownicza miejscowość znajdująca się na Mazurach. Wieś leży na północno-zachodnim brzegu jeziora Niegocin nieopodal Giżycka. Inne jeziora takie jak Wilkasy Małe, Wilkasy Duże oraz Tajty również otaczają tą mazurską miejscowość. Turyści regularnie przybywający na te tereny z pewnością wiedzą, że Wilkasy to ośrodek sportów wodnych. Dzięki licznym miejscom umożliwiającym wypożyczenie sprzętu wodnego, kajaków czy czarteru jachtów, ta urokliwa wieś stała się istotnym miejscem w czasie sezonu letniego. A skoro sezon już rozpoczęty, warto dowiedzieć się jakie ciekawostki czekają na pasjonatów Krainy Wielkich Jezior.

 

Co Cię czeka?

 

Wilkasy nie pozwalają się nudzić swoim turystom dzięki licznym atrakcjom. A co czeka nas w najbliższym czasie? Miłośników mazurskich jezior z pewnością ucieszy impreza zorganizowana z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka. Park Wodny Wilkasy oferuje gry i zabawy w wodzie! Początek imprezy w najbliższą niedzielę 29 maja o godzinie 10:00. Tego dnia na wszystkie mamy czekają liczne atrakcje, między innymi doradztwo kosmetyczne w doborze makijażu, stylizacja brwi, a także losowanie upominków. Maluchy w tym czasie mogą skorzystać z wyjątkowych uciech takich jak malowanie buziek.

 

Symboliczny wstęp

 

I jak nie skorzystać z tak świetnej okazji, jeżeli opłata za wejście wynosi symboliczną złotówkę? Warto więc spędzić ten czas aktywnie z rodziną, aby zarówno Dzień Matki jak i Dzień Dziecka uczcić w wyjątkowy sposób. Co należy zrobić, aby skorzystać z dostępnych atrakcji? Wystarczy zarezerwować wcześniej miejsce. Można tego dokonać pod numerem telefonu 87 428-50-94, 533-330-993 lub za pośrednictwem maila: biuro@parkwodnywilkasy.ugg.pl. Zapisy tylko do 25 maja do godziny 15:00, zatem czas ucieka! Gorąco zapraszamy! A po imprezie możecie wpaść do nas i wynająć jedną z naszych łodzi motorowych ;)

Nasza galeria