Porty na mazurach
04 marzec 2016
Czarter jachtów Mrągowo wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow Mragowo wynajem lodzi motorowych

„Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa, do Mrągowa nad jezioro Czos. Kto tu raz przyjechał nigdy nie żałował i na pewno wróci tu za rok” - śpiewał niegdyś Cezary Makiewicz i miał rację. Jeżeli zastanawiasz się nad urlopem, który pozwoli Ci jednocześnie na zasłużony odpoczynek oraz na aktywność, zdecyduj się na czarter jachtów. Mrągowo do lat cieszy się zainteresowaniem wśród turystów. Ty także możesz dołączyć do grona szczęśliwców, którzy mają niepowtarzalną okazję na atrakcyjne wakacje.

 

Wakacje z czarterem jachtów w Mrągowie? Czemu nie!

 

Mrągowo jest popularnym ośrodkiem turystycznym i wypoczynkowym na Mazurach. Do tutejszych atrakcji turystycznych należą między innymi Amfiteatr nad jeziorem Czos, Muzeum Sprzętu Wojskowego czy miasteczko Mrongocille w stylu dzikiego zachodu. Mrągowo , to także miejsce,w którym co roku gromadzą się miłośnicy muzyki country, folk, bluegrass i rockabilly na Pikniku Country. Jednak wyjątkową atrakcją tego miasta jest czarter jachtów. Mrągowo zachęca do skorzystania z gorących ofert.

 

A co w ofercie łodzi motorowych?

 

Do Państwa dyspozycji posiadamy szereg łodzi motorowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jedną z łodzi motorowych jaka na Państwa czeka jest NAUTIKA 1300 EXCLUSIVE wyprodukowana w 2013 roku. Ta luksusowa łódź spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na pokładzie do dyspozycji użytkowników jest pełne wyposażenie pokładowe, ratunkowe i kambuzowe. W momencie, gdy zmęczysz się rozmową z żoną, w każdej chwili możesz wygodnie ułożyć się na kanapie obitej tapicerką z eskóry, aby w spokoju obejrzeć ciekawy film na telewizorze LCD lub pograć na Playstation z trzema grami, który również znajduje się na naszym pokładzie. Jak widać czarter jachtów w Mrągowie to wyjątkowa oferta.

 

Mrągowo czeka, łodzie motorowe czekają

 

Każdy żeglarz, który chociaż raz zdecydował się na czarter jachtów w Mrągowie, zapewne wróci tu za rok. Po co jednak czekać rok? Zarezerwuj termin już dziś i zaplanuj wakacje marzeń, a to wszystko zapewni Tobie i Twojej rodzinie czarter jachtów – Mrągowo zaprasza.

Nasza galeria