Porty na mazurach
01 marzec 2016
Czarter jachtów Kleszczewo wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow Kleszczewo wynajem lodzi motorowychKleszczewo jest obowiązkowym punktem do zaliczenia na szlaku z Jeziora Niegocin przez Niałk Mały i Duży, Wojnowo, Buwełno, Tyrkło do Jeziora Śniardwy. Ten szlak to nie lada wyzwanie! Ale to również nie lada gratka dla takiego żeglarza jak Ty! Skorzystaj z usług naszego czarteru jachtów, wynajmij łódź motorową i ruszaj na Szlak Jezior Mazurskich! My zaś podpowiemy Ci o czym każdy żeglarz powinien wiedzieć wyruszając w rejs.

 

Czarter jachtów - jaki wybrać termin?

Wybór terminu jest kluczowy z perspektywy naszego portfela. Jeśli chcemy zaznać żeglarskich przyjemności za niewysoką cenę – lepiej zdecydujmy się na urlop przed lub po sezonie. Miesiące wakacyjne są bowiem najdroższymi, jeśli chodzi o koszt wynajęcia. Np. w ramach naszego czarteru jachtów, wynajem łodzi motorowej jaką jest Nautiner 40 wynosi 1000 złotych za dobę w kwietniu i we wrześniu, natomiast w lipcu i sierpniu koszt wynajęcia wzrasta o 500 złotych.

 

Jaki jacht w ramach czarteru jachtów w Kleszczewie?

W naszej ofercie znajdziesz łodzie motorowe takie jak:

  • Nautika 1300 Exclusive (silnik o mocy 50 KM),
  • Nautika 1300 (moc silnika 50KM),
  • Nautiner 40 (moc silnika 50 KM),
  • Barka 820 (moc silnika 15 KM),
  • Nautika 830 (moc silnika 25KM),
  • Am 780 (moc silnika 20 KM),
  • Calipso 750 (moc silnika 30 KM).

Wiemy, że im lepiej wyposażony jacht, tym fajniej się żegluje, więc każda z naszych łodzi motorowych posiada wszelkie urządzenia potrzebne podczas rejsu, np. do stawiania i zrzucania żagli (rolflok i lazy jack). Miłośnikom luksusu z pewnością przypadnie do gustu Nautika 1300 Exclusive, na której poczujesz się jak w apartamencie. Amatorzy prostoty pokochają natomiast Barkę 820 z klasycznym, drewnianym wnętrzem.

 

Co sprawdzić przed i po rejsie jachtem w Kleszczewie?

Kiedy już skorzystasz z naszego czarteru jachtów i wynajmiesz jedną z naszych łodzi motorowych, mamy dla Ciebie jeszcze kilka porad, które przydadzą Ci się zanim wyruszysz w rejs po Kleszczewie. Sprawdź:

 

 

- stan żagli: grota i foka,

- mocowanie i stan techniczny urządzeń pokładowych,

- stan silnika,

- ilość odbijaczy i lin.

 

W razie jakichkolwiek kłopotów czy wątpliwości nasza załoga służy Ci pomocą i wsparciem – nasz serwis działa na każdym etapie Twojej podróży. Zapraszamy!

Nasza galeria