Porty na mazurach
26 luty 2016
Czarter jachtów Piękna Góra wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow piekna gora wynajem lodzi motorowychSzukasz pomysłu na urlop? Nie chcesz wydać wszystkich oszczędności, ale liczysz na odrobinę luksusu? Nie lubisz kiedy jest nudno i monotonnie? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a zamyka się ona w dwóch słowach: czarter jachtów. Piękna Góra to zaś kolejne dwa słowa, które opisują malowniczą miejscowość w okolicach Giżycka - miejsce, które dostarczy Ci masy wrażeń. Zdecyduj się zatem na wynajem łodzi motorowych i popłyń w wyprawę życia! A my pokrótce przedstawimy Ci co Cię podczas niej czeka! Przygotuj grota i zostań żeglarzem: Mazury Cud Natury czekają na Twoje odwiedziny!

 

Sekrety Pięknej Góry

Piękna Góra to położona nad Jeziorem Kisajno miejscowość, która stanowi idealny punkt startowy do podróży po mazurskich jeziorach. Jeśli udasz się na północ – odwiedzisz Łabędzi Szlak i Jezioro Mamry, jeśli natomiast skierujesz się na południe oczom Twym wkrótce ukaże się obraz największego polskiego akwenu, czyli Jezioro Śniardwy. Piękna Góra ma jednak jeszcze jeden sekret: tu oprócz żeglarstwa uprawiać można również narciarstwo zjazdowe! Ato nie wszystko: w pobliskiej Gołdapi skorzystać możesz z uzdrawiających mocy leczniczych wód, spa i tężni. Spędzenie urlopu w Pięknej Górze to sposób na wakacyjną nudę!

 

Łodzią motorową po Mazurach w ramach czarteru jachtów

I jak już wspomnieliśmy, Piękna Góra to dobry punkt startowy do wojaży po mazurskich jeziorach. Żeby owe wojaże uskutecznić, polecamy Ci skorzystanie z naszego czarteru jachtów. W Pięknej Górze również możesz wynająć łódź motorową, którą popłyniesz w emocjonujący rejs. A jaką łódź wybrać? Do wyboru, do koloru! Posiadamy superekskluzywne jachty jak Nautika 1300 Exclusive (podróżować nią nie powstydziłby się sam James Bond!), ale również łodzie „na każdą kieszeń”, np. AM 780 czy Nautika 830. Ale to którą łodzią popłyniesz nie jest najbardziej istotne – każda z nich wypełni twoje nozdrza tym samym świeżym powiewem wiatru podczas rejsu i rozpieści Twoje oczy niezapomnianymi mazurskimi krajobrazami. Zapraszamy na Mazury! Zapraszamy do skorzystania z naszych jachtów!

Nasza galeria