Porty na mazurach
21 marzec 2016
Czarter jachtów Okartowo wynajem łodzi motorowych

czarter jachtow okartowo wynajem lodzi motorowych

W przesmyku jeziora Śniardwy i Tuchlin, gdzie mieści się duży most drogowy, a zaraz obok kolejowy, znajduje się wieś o nazwie Okartowo. Za mostem od strony Śniardw rozciąga się ogólnodostępna plaża z rozległym widokiem.

 

Jezioro Śniardwy - jezioro możliwości

 

 

Któż nie zna tego jeziora? Znają je wszyscy! Jest to największy zbiornik tego typu w Polsce. Jego powierzchnia to 11487,5 ha wraz z zatokami : Seksty, Kaczerajno i Warnołty. Szerokość jeziora wynosi 17 km, a długość 12 km. Śniardwy, to jezioro stosunkowo płytkie. Średnia głębokość wynosi 6,5 m, natomiast maksymalna 23,4 m. Jezioro powstało z wytopienia martwego lodu, który miał ogromną masę. Ciężar lodu był na tyle duży, że spowodował obniżenie terenu tworząc depresję. Jednak innego rodzaju depresji nie trzeba się obawiać wybierając się nad jezioro Śniardwy. A dlaczego? Wszystko za sprawą portu, który się tu znajduje. Przekonaj się sam! To właśnie tu korzystając z łodzi motorowych masz możliwość poznania tego niezwykłego jeziora.

 

Okartowo, czyli czarter jachtów i idealna przestrzeń mazurskich możliwości

 

Okartowo, choć jest niewielką miejscowością, charakteryzuje się wielkimi możliwościami. Jedną z nich jest żeglarstwo. Decydując się na wynajem łodzi motorowych, zapewniasz sobie nie lada gratkę. Jednak Okartowo, to nie tylko niezapomniane rejsy. Jest to bowiem miejsce dla każdego, kto lubi spokój, wycieczki po lasach, szukanie grzybów czy łowienie ryb. Tu odnajdziesz ciszę, którą zgubiłeś w ciasnym i zanieczyszczonym mieście. To właśnie tutaj możesz obcować z dziką naturą poddając się jej zasadom. Okartowo, jest więc miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Wynajem łodzi motorowych czeka na Ciebie

 

Nasz czarter jachtów czeka właśnie na Ciebie. Wynajmij łódź i koniecznie wybierz się szlakiem po największym jeziorze. Pozwól sobie na luksus w rozsądnej cenie i skorzystaj z czarteru jachtów. Wynajem łodzi motorowych jest na wyciągnięcie ręki. Okartowo natomiast nieustannie zaprasza do siebie. Zajrzyj właśnie tu, gdzie zachowała się nieskażona natura, a uprzemysłowienie nie ma prawa wstępu.

Nasza galeria