Artykuły
24 luty 2016

Gdzie czarterownia? Mazury to jedyny słuszny wybór!

czarterownia Mazury

Tak jak oscypki tylko w Zakopanem, tak czarterowania tylko na Mazurach! Nigdzie indziej nie będziesz miał tak bogatego wyboru jachtów. Nigdzie indziej nie będziesz miał do czynienia z tak wspaniałymi i różnorodnymi okolicznościami przyrody. Mazury są uznane za jedną z najpiękniejszych części świata. Jak więc nie skorzystać z tych uroków natury? Przekonaj się, że warto!

 

Dlaczego czarterownia na Mazurach to dobry wybór?

 

Daj się ponieść fali przygód i wybierz jeden z naszych jachtów na spędzenie idealnego urlopu z rodziną lub przyjaciółmi. Jeżeli masz dość ciasnych i zatłoczonych miejskich ulic, ale nie stać Cię na ekskluzywne wczasy za granicą, to wybierz się na luksusowe wakacje na jachcie. To idealny pomysł na wakacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Ahoj żeglarze! Czarterownia na Mazurach czeka

Z naszych ofert skorzystało już wiele osób zajmujących się żeglarstwem od lat, jak i również początkujący miłośnicy mazurskich jezior. Świadczy to o tym, że absolutnie dla każdego dostępna jest nasza czarterowania-Mazury zapraszają.

 

Oferta naszej czarterowni

 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego nasza oferta bogata jest w luksusowe jachty, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego wczasowicza. U nas masz do dyspozycji między innymi:


Jachty motorowe:


NAUTIKA 1300 EXCLUSIVE
NAUTINER 40
BARKA 820
CALIPSO 750
AM 780


Jachty żaglowe:


TES 32 DREMER
TWISTER 950
SASANKA VIVA 700-ANNA
SASANKA VIVA 21 NEW
HORNET 29
TANGO 730 SPORT-PYZA

 

Te i inne jachty czekają właśnie na Ciebie!

 

Wszędzie dobrze, ale na Mazurach najlepiej...

 

Mazury to miejsce, które można odwiedzić o dowolnej porze roku, gdyż zawsze tak samo potrafią zachwycić ciszą, spokojem i bogactwem natury. Jednak to właśnie latem masz szczególną możliwość poznać bliżej to wyjątkowe miejsce. Wszystko dzięki rejsom po nieskażonych jeziorach oraz zapierających dech widokach. Zatem jeżeli zechcesz zorganizować niezapomniane wakacje dla swojej rodziny czeka na Ciebie czarterownia, Mazury również.

 

Głodny mazurskich wrażeń? Na co czekać?


Głodny nie jesteś sobą, dlatego skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zaplanować nietuzinkowe wczasy. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 606 719 388 , a z pewnością znajdziesz idealną łódź dla siebie. Zabierz rodzinę, przyjaciół a nawet żonę i skorzystaj z uroków jakie mają do zaoferowania nasze polskie jeziora.

Nasza galeria