Artykuły
22 luty 2016

Tani czarter? Mazury oferują Ci jacht za grosze

tani czarter mazuryJeśli szukasz niedrogich opcji urlopowych, jesteś w dobrym miejscu. Chcemy zaproponować Tobie i Twoim bliskim odrobinę luksusu, która nie wyczyści Waszego konta do zera. Zagwarantuje Ci to nasz tani czarter na Mazurach, w ramach którego przeżyjesz urlop ekskluzywny jak krewetki z kawiorem, a zarazem tani jak barszcz. Poznaj szczegóły naszej oferty!

 

Tanie żeglowanie, czyli kilka słów o tanim czarterze na Mazurach

Miłośnicy żeglowania, którym nie są obce groty, szpringi i bosaki, nie mają łatwo – ich hobby nie należy do najtańszych. Stąd istotne jest dla nich odnalezienie oferty, która nie tylko nie zrujnuje ich budżetu, ale na dodatek spełni ich żeglarskie oczekiwania. W odpowiedzi na nie, przygotowaliśmy dla naszych klientów tanie opcje czarterowania uaktualniając je na bieżąco o nowości i promocje, a także oferty last minute.

 

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Dysponujemy ofertą około 20 jachtów motorowych i żaglowych, które wynająć możesz na dowolny okres. Jachty te charakteryzują się pełnym wyposażeniem pokładowym, ratunkowym i kambuzowym. Podczas rejsów towarzyszyć Ci będzie niezawodny sprzęt, np.: lodówka i mikrofala (na wypadek, gdybyś zgłodniał); radio, telewizor i DVD (na wypadek, gdyby mazurska cisza okazałaby się zbyt cicha i zapragnąłbyś dźwięków cywilizacji), a na jednym z naszych jachtów (Nautika 1300 Exclusive) możesz nawet grać w gry – prawdziwa gratka dla fanów Playstation ;) Dodajmy, że w ramach naszego czarteru, oferujemy Ci jachty bez patentu, co oznacza, że możesz nimi pływać nie posiadając żadnych uprawnień!

 

Tani czarter na Mazurach, czyli ile to kosztuje?

Ceny w ramach naszego taniego czarteru na Mazurach przedstawiają się następująco: za wynajem jachtów motorowych zapłacisz od 200 do 1000 złotych za dobę. Najtańszą opcją jaką Ci proponujemy jest Barka 820, na którą zaprosić możesz dodatkowo jeszcze 7 osób. Wychodzi niewiele ponad 2 dychy na głowę za jeden dzień – chyba warto, co? ;) za wynajem jachtów żaglowych zapłacisz od 80 do 250 złotych za dobę. Najmniej kosztowna jest tu Sasanka, którą podróżować może do sześciu osób. Zarezerwować nasze jachty możesz za pomocą formularza (klik) lub dzwoniąc pod numer: 606 719 388. Możesz tez nas odwiedzić osobiście, jeśli Ci po drodze – znajdziesz nas na al. Wojska Polskiego 39 w Giżycku.

 

Gratisy – coś, co tygrysy lubią najbardziej

Oprócz rewelacyjnej oferty w ramach taniego czarteru, na Mazurach liczyć możesz na masę różnego rodzaju atrakcji, za które nie otrzymasz rachunku. Mowa tu choćby o niepowtarzalnych mazurskich krajobrazach, przy których wysiada nawet turecka riwiera ;) POnadto specjały mazurskiej kuchni, szanty, klimatyczne ogniska z żeglarskimi opowieściami w tle - to wszystko czeka tu na Ciebie - zapraszamy!

Nasza galeria