Artykuły
19 luty 2016

Jak jacht na Mazurach może wpłynąć na Twoje relacje z żoną?

jacht na MazurachDiamenty są najlepszym przyjacielem kobiety – śpiewała kiedyś Marylin Monroe wpędzając w rozpacz większość facetów, których na tak drogie prezenty zwyczajnie nie było stać. Gdyby Marylin żyła dziś, śpiewałaby, że to nie diamenty, a jachty są najlepszym przyjacielem kobiety. Hej, skąd to zwątpienie w Twoich oczach? Czytaj dalej, a postaramy się przekonać i Ciebie i Twoją żonę, że mamy trochę racji. Mamy przy tym nadzieję, że wszelkie Wasze wątpliwości rozprysną się jak fale o brzeg mazurskiego jeziora (tak, na jeziorze też pojawiają się fale:)

 

 

Jacht na Mazurach a pragnienia kobiet

Dlaczego jacht na Mazurach miałby stać się najlepszym przyjacielem kobiet? Na pomoc w uargumentowaniu tej odważnej hipotezy przybędzie nam niezawodny Bond. James Bond. Większość kobiet, oglądając Skyfall czy Spectre marzy o tym, by zamienić się z Monicą Bellucci i spędzić kilka ekscytujących chwil na jachcie z Davidem Craigiem podczas rejsu po ognistym Morzu Śródziemnym. O ile spełnić marzenie żony dotyczące upojnych chwil z Craigiem mogłoby być kłopotliwe (choć rożne bywają dewiacje), o tyle podarowanie Jej odrobiny luksusu na Mazurach jest bardzo proste w realizacji. A jakie może przynieść efekty! Rejs jachtem to luksusowy prezent, z którego ucieszy się każda kobieta. A kiedy Twoja kobieta będzie szczęśliwa, to... no wiadomo. Będziesz miał fajnie :) i Ona będzie miała fajnie. I Wasze dzieci będą miały fajnie. I nawet Wasi rodzice (choć nie wymagamy od Ciebie, byś na jacht zabierał swoją teściową:) Każdy skorzysta z urlopu na jachcie!

 

Co jest takiego fajnego w urlopie na jachcie?

Można by długo wymieniać. Począwszy od luksusu jaki czeka na Ciebie na jachcie (nasze jachty mają wysoki standard wyposażenia) aż po emocjonujące wyprawy, których doświadczysz na mazurskich jeziorach. To extra doświadczenie liznąć odrobinę żeglarskiego życia: sterować jachtem (tak, będziesz mógł być sobie sterem i żeglarzem za sprawą naszego czarteru bez patentu), słuchając szant, zwiedzając okoliczne zakątki i kosztując specjały mazurskiej kuchni (czy jadłeś kiedyś dzyndzałki?). A kiedy znudzi Ci się życie na pełnej wodzie, zawsze możesz wrócić na stały grunt i tu ruszyć na podbój Giżycka lub Mikołajek.

 

Czy potrzebujesz jeszcze jakiejś zachęty, by zdecydować się na klimatyczny urlop z jachtem na Mazurach w tle? Wszelkie dylematy rozwiejemy, jeśli zadzwonisz pod nasz numer telefonu: 606 719 388. Czekamy na Ciebie w porcie Royal w Giżycku (ul. Wojska Polskiego 39). Czekamy na Ciebie... no i Twoją żonę oczywiście też! :) Ahoj!

Nasza galeria