Artykuły
18 luty 2016

Jacht + czarter + Mazury = prosta recepta na urlop

jacht czarter mazuryNawet, jeśli nie brylowałeś w szkole na lekcjach z matematyki, z pewnością w mig pojmiesz sekret naszego prostego równania. Mamy przy tym nadzieję, że przypadnie Ci do gustu na tyle, że zapragniesz sprawdzić jego prawdziwość w rzeczywistości niczym prawdziwy badacz wyznający zasadę, że do prawdy i poznania dotrzeć można przez doświadczanie. Poznaj cudowne trio, które umożliwi Ci spędzenie niezapomnianego urlopu: jacht, czarter, Mazury – oto Twoja recepta na wakacje.

 

 

 

Dlaczego jachty?

Jachty to uniwersalny, ale zarazem niepowtarzalny sposób na spędzenie urlopu w gronie rodziny i znajomych. Czemu? Bo każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie! Zarówno dzieci jak i starsi, zarówno introwertycy jak i ekstrawertycy, zarówno ci, którzy chcą odpocząć jak i ci, którym marzy się emocjonująca przygoda życia. Jacht to połączenie wygody i komfortu z naturalnością i dzikością. Wyruszając w rejs możesz liczyć na luksusowo spędzony czas w świetnie wyposażonych kabinach: telewizor, DVD, radio, eleganckie mahoniowe meble i wiele innych udogodnień czeka na Ciebie w czasie podróży. Z jednej strony wygoda, a z drugiej: niepowtarzalne widoki dziewiczej natury, która czeka na Ciebie, gdy tylko wyjdziesz z kabiny. Warto dodać, że nie musisz się martwić, że nigdy wcześniej nie podróżowałeś w ten sposób. Na jachtach odnajdą się zarówno zapaleni żeglarze jak i ci, którzy nigdy nie mieli steru w ręku.

 

Dlaczego czarter?

I tak jak nie musisz mieć doświadczenia w podróżowaniu jachtem, by stać się kapitanem, tak nie musisz tracić w tym celu środków na zakup odpowiedniego sprzętu – wszystko to gwarantujemy Ci w ramach naszego czarteru. Dzięki czarterowi możesz spróbować przygody z jachtami nie posiadając ani uprawnień ani doświadczenia. Wystarczy tylko krótkie szkolenie, podczas którego nauczymy Cię podstaw i wyposażymy w wiedzę potrzebną podczas rejsu i.., ahoj przygodo! Zbuchtuj szpring i wybierz foka – czas wyruszyć w wielką mazurską przygodę.

 

Dlaczego Mazury?

Jeśli jachty i czarter, to tylko na Mazurach! Czemu? Bo trudno o bardziej atrakcyjne okoliczności podróży. Czy wiesz, że Mazury zostały okrzyknięte 14 najpiękniejszym miejscem świata według rankingu Nowych Siedmiu Cudów Świata. To chyba mówi samo przez się? Kiedy tu przyjedziesz, przekonasz się na własne oczy... i uszy! Przy akompaniamencie szant i żeglarskich opowieści. Mazury to jednak nie tylko raj dla żeglarzy i miłośników natury. To może być również ciekawe doświadczenie dla amatorów dobrego jedzenia – dzyndzałki, babka ziemniaczana, wędzone węgorze lub schab po mazursku przeniosą Cię do kulinarnego nieba. I wtedy pojmiesz, że jacht, czarter i Mazury to naprawdę najlepsze połączenie urlopowe!

Nasza galeria