Artykuły
16 luty 2016

Dlaczego wakacje na Mazurach są fajniejsze od Gry o Tron?

wakacje na MazurachWielkimi krokami zbliża się urlop. Rodzina domaga się Egiptu, Tunezji lub Chorwacji w wersji exclusive lub co gorsza chce Cię wciągnąć w wir parawaningu nad polskim morzem? Prawda jest taka, że nie masz ochoty na ten zgiełk, chcesz odpocząć, a najchętniej spędziłbyś cały urlop w domu, oglądając kolejny sezon Gry o Tron. Cisza, spokój i akcja na ekranie... sęk w tym, że rodzina by Ci tego nie wybaczyła. A może da się pogodzić Wasze interesy? Wakacje na Mazurach to cisza, spokój i akcja – może nie na ekranie i nie taka jak w Grze o Tron, ale wcale niegorsza! Wakacje na Mazurach to rozwiązanie Twoich urlopowych dylematów – przekonaj się o tym czytając niniejszy tekst!

 

Fantasy vs reality, czyli dlaczego wakacje na Mazurach wygrywają

Ci, których boli prawda i ci, którzy wciąż wierzą w świętego Mikołaja, powinni na chwilę zamknąć oczy. Ok, a teraz chwila mrożącego krew w żyłach odczarowania iluzji: wyobraź sobie, że fantastyczne scenerie Gry o Tron to fikcja! Serio! ;) To świat wykreowany za pomocą programów komputerowych, maksymalnie podrasowany i odjechany, zaprzeczający prawom fizyki. Z pewnością to coś atrakcyjnego, ale na chwilę, na dłuższy czas nie ma się co z tym wiązać. To bez sensu – tak jak przekładanie pikselowej aktorki porno nad własną żonę. Wirtualność – choćby nie wiem jak atrakcyjna – nie jest w stanie przyćmić realności. I to pierwszy dowód na to, że wakacje na Mazurach wygrywają ze średniowieczną krainą z Gry o Tron.

 

Igrzyska śmierci vs życie na całego w wakacje na Mazurach

Co Cię czeka podczas oglądania Gry o Tron? Gwałty, rozboje, brutalne mordy... być może te obrazy czasem Cię nawet relaksują, ale jedno wiadomo na pewno: z dziećmi ich nie obejrzysz. A urlop to przecież najlepszy (i czasem jedyny) moment, żeby spędzić ten czas z najbliższymi! Ponadto, wyobraź sobie, że są aktywności dużo bardziej emocjonujące niż sceny kolejnej zdrady czy krwawej intrygi. Przykład? Wybierz się z całą rodziną na jachty. Poczuj się jak król jednego z siedmiu królestw – zostań kapitanem jachtu i płyń nim gdziekolwiek chcesz. Oglądaj zmieniające się błyskawicznie kadry żywych i prawdziwych mazurskich cudów natury. Choć nikt się nie zabija na Twoich oczach i pozornie nic się nie dzieje, to wkrótce uświadomisz sobie, że to niezapomniane doświadczenie zarówno dla Ciebie, jak i całej Twojej rodziny.

 

Gra o Tron na Mazurach

Jest jeszcze jedna kwestia, która sprawia, że wakacje na Mazurach górują nad Grą o Tron: podczas wakacji na Mazurach możesz obejrzeć Grę o Tron, a wakacji na Mazurach nie przeżyjesz w Grze o Tron ;) Zatem, jeśli znudzą Cię już mazurskie jeziora, emocjonujące rejsy jachtami i penetracja dziewiczych zakątków, to możesz schować się do swojej kabiny na jachcie i obejrzeć kolejny odcinek swojego ulubionego serialu (jachty są wyposażone w media takie jak TV czy DVD!) :) Zaliczysz Grę o Tron i nie stracisz przy tym rewelacyjnych wakacji na Mazurach! :) Zapraszamy!

Nasza galeria