Artykuły
12 luty 2016

Tanie czartery - Mikołajki jako letnia stolica Mazur

tanie czartery Mikolajki

Mikołajki na mikołajki... a latem na tani czarter ;)

 

Miasto leży nad jeziorem Mikołajskim, jest przystanią Żeglugi Mazurskiej.
Mikołajki cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem wśród wczasowiczów przez cały rok, jednak szczególnie latem miasto przyciąga do siebie wielu amatorów żeglarstwa oraz sportów wodnych. Miasto sąsiaduje z terenami mazurskiego Parku Krajobrazowego, co niewątpliwie wpływa na atrakcyjność tej miejscowości. Warto zaznaczyć, że Mikołajki są jednym z najbardziej popularnych miejsc dla żeglarzy. Sezon letni w tych okolicach to wyjątkowo gorący okres, nie tylko ze względu na wysokie temperatury! To właśnie w Mikołajkach znajduje się jeden z najpiękniejszych portów Warmii i Mazur. Nowoczesny, a jednocześnie urokliwy teren położony na brzegu Jeziora Mikołajskiego, to wymarzone miejsce dla amatorów sportów wodnych. Jedną z możliwości spędzenia niezapomnianych wakacji są tanie czartery, Mikołajki natomiast dzięki swej urokliwości gwarantują wyjątkowo przeżyty czas. Tak więc mikołajkowe szaleństwo czeka właśnie na Ciebie!

 

Podróże na fali, dzięki tanim czarterom

 


Życie to ciągła podróż, składająca się z małoistotnych przygód oraz wielkich zdarzeń. Jedne z nich pojawiają się spontanicznie, inne natomiast planujemy w najdrobniejszych szczegółach. Bez względu na to czy Twoje wakacje to splot przypadkowych wydarzeń, czy czas zaplanowany w najdrobniejszych detalach, tanie czartery sprostają Twoim wymaganiom. Urlop coraz bliżej, a Ty nie masz na niego pomysłu? Kup go! A ściślej mówiąc, wypożycz nasze jachty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu.

 

Czas nie goni nas... zwłaszcza na jachtach


Zostaw wszystkie sprawy daleko w tyle i zanurz się w mazurskie wody. Relaks jest na wyciągnięcie ręki, dzięki tanim czarterom w Mikołajkach. Przed pierwszym rejsem otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące bezpiecznego poruszania się po jachcie oraz jego sprawnej obsługi. Warto wspomnieć, że wielu z naszych Klientów co roku wraca w to samo miejsce, by na nowo przeżyć fascynujące chwile. To chyba znak, że byli zadowoleni :)

 

Masz pytania o tanie czartery w Mikołajkach?

 

Odezwij się do nas, a odpowiemy na Twoje wszelkie pytania oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości. A jeżeli już zdecydowałeś się na wyjątkowe wczasy na jednym z naszych jachtów, skontaktuj się z nami. Zapewniamy obsługę najwyższej jakości dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie zwlekaj zadzwoń. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy pod numerem telefonu 606 719 388

 

 

Nasza galeria