Artykuły
01 luty 2016

Czarter hausbotów – niezapomniane chwile w apartamencie na jeziorze!

czarter hausbotówHausboty zostały okrzyknięte hitem mazurskich jezior ostatnich lat. Dlaczego? Wstrzeliły się idealnie w potrzeby współczesnych ludzi, którzy podczas urlopu stawiają na maksimum wygody i minimum wysiłku. Na hausbot po prostu wsiadasz, przekręcasz kluczyk i płyniesz, a jacht alarmuje Cię za każdym razem kiedy napotka przeszkodę na trasie. Stąd czarter hausbotów cieszy się dużą popularnością wśród mazurskich urlopowiczów. Nie jest to jednak jedyny powód. Co jeszcze czeka Cię na hausbocie? Czytaj dalej!

 

Hausbot - dom na wodzie

Coraz więcej osób planujących urlop na Mazurach interesuje się czarterem hausbotów. Kusi je nie tylko to, że są w dużej mierze samoobsługowe i bezpieczne oraz praktycznie bezawaryjne. Hausboty to pływające apartamenty – umożliwiają spędzenie nocy na jeziorze blisko natury bez potrzeby rezygnowania z luksusów dnia codziennego. Są to specjalne jachty motorowe, które zostały przystosowane do celów mieszkalnych. Wyposażone są w przytulne sypialnie, stylowe łazienki z prysznicem, do tego luksusowy salon, elegancki aneks kuchenny oraz tarasy, na których możesz pić świeżo parzoną kawę delektując się mazurskimi wschodami i zachodami słońca. Nie musisz się też martwić, że ominie Cię odcinek ulubionego serialu – kabiny są wyposażone w telewizory, a także DVD. Reasumując, na hausbocie poczujesz się jak u siebie w domu (a może nawet lepiej) z tą różnicą, że po wyjściu z domu nie czeka na Ciebie szum ulic i widok ciężkich molochów, a świeże krajobrazy mazurskich jezior i lasów. Czego chcieć więcej od urlopu?

 

Hausbot to jacht dla każdego

Dodatkową zaletą płynącą z czarteru hausbotów jest to, że są dostępne dla każdego. Pływać hausbotami mogą zarówno Ci, którzy z żeglowaniem są za pan brat, jak również Ci, którzy o wodzie mają blade pojęcie. Jachty są tak skonstruowane, że nie wymagają ani specjalnej wiedzy ani umiejętności, by poruszać się nimi po jeziorach. Natomiast komfortowe warunki na pokładzie sprawiają, że to świetne miejsce zarówno dla najmłodszych jak i dla najstarszych. Ani jedni ani drudzy nie będą się na nim nudzić. Oprócz tego, że możesz po prostu płynąć i zwiedzać mazurskie cuda natury, możesz także uatrakcyjniać czas w dowolny sposób. Co powiesz na grilla na wodzie? A może opalanie lub wędkowanie? Wachlarz możliwości jest ograniczony tylko Twoją wyobraźnią.

 

Jeśli chcesz spędzić urlop w nietuzinkowy sposób, zapraszamy do skorzystania z czarteru hausbotów. Dzięki niemu przeżyjesz niezapomniany urlop na wodzie. Skontaktuj się z nami: 606 719 388, dowiesz się więcej!

Nasza galeria