Artykuły
25 styczeń 2016

Czarter jachtów bez patentu - czy to jest możliwe?

czarter jachtów bez patentu

Jeszcze kilka lat temu na podróż jachtem trzeba było posiadać specjalne pozwolenie. Dziś natomiast z tego rodzaju rozrywki może skorzystać każdy. Od pierwszej samodzielnej podróży dzieli Cię zaledwie jedno godzinny kurs przygotowujący na rejs po mazurskich jeziorach. Jak nie skorzystać z takiej okazji? Dzięki czarterowi jachtów bez patentu masz niepowtarzalną możliwość podróżowania po mazurskich jeziorach w ciszy i spokoju. Tego rodzaju wczasy nie są zarezerwowane wyłącznie dla zamożnych wczasowiczów. Teraz każdy na wyciągnięcie ręki może pozwolić sobie na luksusowe wakacje i to za niewielką cenę.

 

Co oferujemy, jeśli chodzi o czarter jachtów bez patentu?


Nasza rodzinna firma oferuje przede wszystkim świetną zabawę i niezapomniane wrażenia! Jednak stawiamy również oczywiście na bezpieczeństwo podczas podróży. A zapewnią je nasze jachty, którym nie można zarzucić nic oprócz funkcjonalności i estetyki. Przejdźmy zatem do konkretów. Do dyspozycji naszych Klientów czekają jachty motorowe takie jak AM 780, NAUTIKA 830, NAUTINER 40 czy NAUTIKA 1300. Poza tym oferujemy również jachty żaglowe, a są nimi TANGO 730, SASANKA VIVA 700, IDEA 25 czy HORNET 29 oraz wiele innych.

 

Bezpieczeństwo, wygoda i luksus, czyli czarter jachtów bez patentu


Mazury cieszą się dużą popularnością wśród Polaków, ale również zagraniczni wczasowicze chętnie wybierają się na mazurski plener. Pomimo wielu turystów masz szansę na spokojny rejs w ciszy, z dala od hałasu i tłumów. Pomoże Ci w tym jeden z naszych jachtów. Czarter jachtów bez patentu zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników mazurskiej żeglugi. Nie miałeś doświadczenia w prowadzeniu jachtu? Nic nie szkodzi! Wszystko dzięki zmianom prawnym umożliwiającym prowadzenie jachtu bez konieczności posiadania specjalnych uprawnień. Wygodne i przede wszystkim bezpieczne jachty, jakie oferujemy to idealny pomysł na wakacje bez względu na to z kim chcesz je spędzić.

Zaskocz wszystkich i udaj się w podróż jachtem po Mazurach


Po co wyjeżdżać za granicę skoro można wypocząć i zrelaksować się bez ponoszenia dużych kosztów? Takie rzeczy tylko z czarterem jachtów bez patentu! Niezapomiane wyprawy w głąb natury, relaks na najwyższym poziomie oraz wyprawa życia w jednym czeka właśnie na Ciebie. Daj się porwać malowniczym krajobrazom oraz nieodkrytym wcześniej zakątkom przyrody. Jeżeli potrzebujesz kontaktu z naturą i zainteresowała Cię nasza propozycja czarteru jachtów bez patentu- zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Bez względu na to czy chcesz chcesz aktywnie spędzić czas czy zwyczajnie poleniuchować nasze jachty z pewnością Ci w tym pomogą.

 

 

Nasza galeria