Artykuły
20 styczeń 2016

Czarter jachtów last minute - pomysł na spontaniczny urlop

czarter jachtów last minuteZ urlopem często jest jak z wygraną w totolotka – oczekujesz ze zniecierpliwieniem i nadzieją, a kiedy już nadejdzie, to i tak jesteś zaskoczony. I co wtedy? Przekopujesz Internet w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert wyjazdów: Egipt? Może Chorwacja? Uh... bilety już się wyprzedały, co robić? Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że rozwiązanie problemu jest na wyciągnięcie dłoni: czarter jachtów last minute. Po co wyjeżdżać za granicę kiedy pod nosem masz największe cuda natury i to za kilkakrotnie niższą cenę?

 

Czemu jachty na Mazurach, a nie w Chorwacji?

Wiele osób wychodzi z założenia, że tylko wakacje pod palmą się liczą - takie to dopiero zbiorą masę lajków na Facebooku, nie jakieś tam wczasy na Mazurach! Cóż, nie jest nowością, że jako naród mamy tendencję do ubóstwiania tego, co mają inni i dewaluowania wartości tego, co sami posiadamy.„Cudze chwalicie, swego nie znacie...” - niezmiennie aktualna myśl, którą odnieść można również do preferencji urlopowych Polaków. Nie doceniamy tego, że mamy Mazury – czternasty cud natury o czym informują wyniki ogólnoświatowego konkursu zorganizowanego przez szwajcarską Fundację New7Wonders. Mazury wyprzedziły ponad 400 najpiękniejszych miejsc na świecie, w tym Chorwację – jeden z ulubionych celów podróży polskich urlopowiczów. Mazury nie tylko są bardziej atrakcyjne od zagranicznych kurortów, są też po prostu tańsze. Nie musisz wydawać 3 tysięcy na bilety lotnicze, hotele i drinki z palemką. W ramach czarteru jachtów last minute możesz wynająć swoje 660 cm luksusu już za 80 złotych. Czy rachunek nie jest prosty?

 

Czemu czarter jachtów, a nie plażing?

Wśród miłośników krajowych wakacji wiele jest takich, którzy wybierają nadbałtyckie rejony. Zjawisko plażingu i parawaningu to internetowe hity ostatnich lat – jeśli lubisz tłok i jeśli kręci Cię walka o miejsce na swój parawan na plaży od wczesnych godzin porannych to wakacje nad morzem są dla Ciebie. Ale jeśli cenisz sobie spokój, dziewicze zakątki natury oraz pełne wrażeń przygody na wodzie, to bez wątpienia bardziej pokochasz jachty na Mazurach. Dzięki naszemu czarterowi last minute masz okazję nawet w ostatniej chwili wynająć jacht żaglowy lub motorowy i cieszyć się ekscytującym urlopem wraz ze znajomymi lub z rodziną. Urlop pod znakiem leżenia bez ruchu na plaży to nuda, w przeciwieństwie do rejsów jachtami po Krainie Tysiąca Jezior, którym towarzyszy tysiąc różnych przygód w tysiącach barw. Nie zastanawiaj się – wybierz Mazury, wybierz nasz czarter jachtów!

 

Nasza galeria