Artykuły
18 styczeń 2016

Czarter jachtu last minute – urlop na pstryknięcie palcem

czarter jachtu last minuteZbliża się urlop, a Ty wciąż nie masz pomysłu na to jak spędzić wolny czas? Marzysz o czymś wyjątkowym, ale nie chcesz stracić wszystkich oszczędności? Mamy coś specjalnie dla Ciebie: czarter jachtu last minute to oferta dla tych, którzy w ostatniej chwili chcą zorganizować dla siebie i swoich bliskich luksusowe wczasy za niewygórowaną cenę. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

 

Last minute, czyli jak mieć wiele za niewiele

Jak wynika z raportu „Wakacyjne wyjazdy Polaków. Edycja 2015” opublikowanego przez firmę KPMG, wakacje Last Minute cieszą się dużą popularnością – na tak zorganizowany urlop decyduje się ok. 32% osób. Jeśli wyjazd dotyczy obszaru naszego kraju, przeciętnie wydajemy nań blisko 2 tysiące złotych. Nie wszystkich stać na taki wydatek, ale czy to oznacza, że luksusowe wakacje są poza ich zasięgiem? Oferta jaką jest czarter jachtu last minute daje szansę na urlop, który jest na wyciągnięcie ręki za przystępną cenę i z masą ciekawych mazurskich atrakcji. Atrakcji, których pozazdrościć mógłby Ci nie jeden egipski turysta.

 

Mazury - pełne jeziora możliwości

Mazury to wg prestiżowego rankingu szwajcarskiej Fundacji New7Wonders czternasty najpiękniejszy rejon na świecie. Nazywany jest Krainą Tysiąca Jezior, choć tak naprawdę jezior jest tu prawie dwa razy więcej i dwa razy więcej, niż w innych miejscach, możliwości na spędzenie czasu. Rejsy na jachtach, szaleństwa na motorach wodnych, klimatyczne imprezy w stylu szant to tylko niektóre z atrakcji, które tu na Ciebie czekają. Mazury - morze możliwości, których nie da Ci polskie morze; lawina atrakcji, których nie doświadczysz w górach. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, pozwól im rozpłynąć się w jeziorze podczas rejsu jachtem z naszego czarteru.

 

O tym, dlaczego warto wybrać nasz czarter jachtu

Czarter last minute to pomysł na wakacje dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek w malowniczych okolicznościach przyrody. Gdzie udać się, by z tych atrakcji skorzystać? W Giżycku od ponad dekady działa firma Robert Pieńkosz CzarterJachtu.com. W naszej ofercie znajduje się blisko 20 jachtów żaglowych i motorowych, których cena zaczyna się już od 70 złotych – to naprawdę niewielki koszt za dawkę przyjemności, którą serwują.

Nasz czarter jachtu pomoże Ci zorganizować urlop na ostatnią chwilę – wystarczy, że się z nami skontaktujesz (nr tel.: 606 719 388), a już za kilka dni jeden z naszych jachtów będzie gotowy na Twoje przybycie. Zabierz ze sobą całą rodzinę – Mazury to masa atrakcji zarówno dla starszych jak i młodszych adeptów żeglarstwa.

Nasza galeria