Nasze aktualności
30 08 2016

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Giżycku już od 2 września!

Kalendarzowa jesień wcale nie musi oznaczać końca lata! Wręcz przeciwnie, a to za sprawą Mazurskich Targów Sportów Wodnych w Giżycku i to już od 2 września. A co nas czeka podczas tego wydarzenia?

 

Jedyna taka impreza!

 


Mazurskie Targi Sportów Wodnych to największe wydarzenie tego typu. W odróżnieniu od innych imprez targowych, podczas tych targów jachty są prezentowane w swoim naturalnym środowisku, czyli na wodzie. Co więcej, wszystkie jednostki przed zakupem można przetestować.

 

Dlaczego warto przybyć?

 


Nowości wodniackie, najlepsze marki producentów z kraju i ze świata, prawie 100 wystawców, ponad 150 jednostek, premiery, testy jachtów, ponad 5000 odwiedzających, posezonowa giełda sprzętów, do tego konkursy z nagrodami, a wstęp oczywiście wolny. Na gości czeka też gratka-mają oni możliwość nagrodzenia najlepszego ich zdaniem jachtu w trzech kategoriach:jacht żaglowy, łódź motorowa oraz nagroda specjalna.

 

To już 9 takie spotkanie!

 


Nie bez przyczyny już od 9 lat Mazurskie Targi Sportów Wodnych cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Skoro można przetestować przeszło 150 jednostek pływających polskich oraz zagranicznych producentów, to czemu by nie spróbować? Ale to nie wszystko! Tuż przed targami odbędą się testy wybranych modeli jachtów i łodzi dokonywanych przez zagranicznych dziennikarzy z pracy branżowej. Aby atrakcji nie było mało, targom towarzyszyć będzie impreza regatowa pod nazwą Festiwal Żagli ISSA oraz VII Wielkie Jesienne Regaty Forumowiczów. Mazurskie targi są co roku odwiedzane przez około 5 tysięcy osób z Polski i z zagranicy. Chcesz do nich dołączyć? Wstąp zatem do Giżycka 2 września i korzystaj z ostatnich dni lata! Zapraszamy!

Nasza galeria