Nasze aktualności
29 lipiec 2016

III Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Masuria Cup 2016

Gdzie? W Giżycku na plaży miejskiej. Kiedy? 30 lipca, godzina 9.oo- 18.oo. Po co? Po świetną zabawę! Giżycko nie latem nie śpi, o czym świadczą nieustające atrakcje. Trzeci turniej piłki plażowej z cyklu MASURIA CUP odbędzie się 30 lipca na plaży miejskiej, czyli tam, gdzie dzieją się najciekawsze imprezy latem.

 

Lato w pełni 

 

Gratka czeka na wszystkich miłośników siatkówki plażowej, zarówno zawodników jak i kibiców. Oczywiście impreza nie odbyłaby się bez sponsorów i organizatorów, czyli MOSiR Giżycko oraz Gminy Miejskiej Giżycko. Podobnie jak w ubiegłych latach, w tym roku tradycji stanie się zadość i turniej zostanie rozegrany w kategorii mężczyźni open i kobiety open. Kto będzie lepszy? Kto wygra? Tego dowiesz się przychodząc na mecz. A co czeka uczestników? Atrakcyjne upominki i trofea dla najlepszych par w każdej kategorii Ogólnie mówiąc nagrody o równowartości 1000 zł!

 

Gdzie siatkówka, tam jachty

 

Kochasz siatkówkę? A może siatkarzy lub siatkarki? W takim razie nie może Ciebie zabraknąć w sobotę. Impreza potrwa do godziny 18.oo. A jak wiadomo, to wczesna jeszcze godzina, więc gdzie udać się, aby dokończyć tak dobrze rozpoczęty dzień? Czarter jachtu w Giżycku to odpowiedź na kontynuowanie aktywnego dnia. TES 32 DREAMER? HORNET 29? A może SASANKA VIVA 700 – ANNA? Te oraz inne łodzie czekają na Ciebie i Twoich bliskich. Lato w pełni! Wykorzystaj ten czas na relaks. I pamiętaj, Turniej Piłki Siatkowej MASURIA CUP już w tę sobotę. Bez Ciebie nie gramy!

Nasza galeria