Nasze aktualności
13 lipiec 2016

Szanty z Folkiem w Giżycku podczas Zet Cafe 2016. Nie może Ciebie tam zabraknąć

Lato w Giżycku

16 lipca. O czym mówi nam ta data? Dzień księgowego? Dwunasta rocznica przyjęcia przez RP ustawy o prawie telekomunikacyjnym? Nie! 16 lipca, czyli w sobotę, o godzinie 14 rozpocznie się Letnie Studio Radiowe ZET Cafe. Zapraszamy do mobilnego studia w Porcie Ekomarina. Co czeka nas tego dnia? Będzie świetna okazja na poznanie radia „od kuchni”. Zobaczmy jak powstaje program radiowy na żywo, spotkamy wielu interesujących ludzi, po czym w miłym towarzystwie napijemy się kawy w strefie kawiarni.

 

Największy Polski Festiwal Szantowy po raz kolejny w Giżycku

 

Na plaży miejskiej 16 lipca odbędzie się długo wyczekiwane Święto Trzech Leszczy oraz Koncert Gwiazd, na którym wystąpi zespół Brathanki. Wstęp oczywiście wolny, dlatego nie można przepuścić takiej okazji. W tym roku Szanty z Folkiem połączone zostaną z Letnim Studiem Radiowym Zet Cafe. Kolejny raz Radio ZET wyruszyło w Polskę w towarzystwie swojego mobilnego studia „ZET Cafe”. Podczas wakacji odwiedzi ono 11 miast w różnych częściach Polski. Jakie miasta są wybierane przez radio? Oczywiście takie, w których wiele się dzieje! A z pewnością do takich należy Giżycko.

 

Wakacje w Giżycku

 

Wizyta Radia Zet w Giżycku to element wakacyjnej kampanii medialnej. Przez cały tydzień poprzedzający Festiwal „Szanty z Folkiem”, o tym, co ciekawego dzieje się w mieście relacjonować będzie radio. Audycja prowadzona przez Marzenę Chełminiak, Justynę Dżbik i Kamila Nosel niewątpliwie przyciągnie uwagę zarówno turystów jak i samych mieszkańców. Specjalnej audycji będzie można wysłuchać na antenie Radia w sobotę od godziny 14:00 do 18:00. Z niej dowiesz się o atrakcjach turystycznych Giżycka, czy wydarzeniach, w których warto wziąć udział. Znajdzie się także coś dla fanów kulis radia. Będzie możliwość bliższego poznania powstawania programu radiowego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zatem już w najbliższą sobotę odwiedź Plażę Miejską i na własnej skórze przeżyj niesamowite emocje!

Nasza galeria