Nasze aktualności
04 lipiec 2016

Koncert Gwiazd na Wakacjach! Giżycko zaprasza

Gwiazdy na wakacjach w Giżycku

Letni koncert gwiazd w Giżycku zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem, bo 9 lipca, zapraszamy na Plażę Miejską, gdzie czeka nas moc atrakcji oraz ogrom emocji. Na deskach sceny tego roku pojawią się świetni artyści. O kim mowa? Jako suppourt wystąpi rodzimy zespół Loetzen Blues, natomiast po bluesowych rytmach swoją obecnością uraczy nas Formacja Nieżywych Schabuff. Gwiazdą, na którą czekają wszyscy to zespół Afromental, grający muzykę na pograniczu R&B, hip-hop i soulu. Przybliżmy zatem każdy z tych zespołów i poczujmy przedsmak giżyckich wakacji gwiazd!

Loetzen Blues

 

Zespół czerpiący inspirację oczywiście z muzyki blues. Grupa tworząca swoje pierwsze hity w garażu, popijając mocną kawę i bazując na starych płytach swoich ulubionych zespołów : Rolling Stones, Jimi Hendrix, Cream, B.B King, Tadeusz Nalepa, ZZ Top, Deep Purple, Dżem, Clapton czy Mayall. Loetzen Blues niejednokrotnie bawił ludzi na wszelkiego rodzaju imprezach. I tym razem nie mogło go zabraknąć podczas lata w Giżycku.

 

Formacja Nieżywych Schabuff

 

Popowy zespół muzyczny, zachwycający już od 1982 roku – chyba nikomu nie trzeba ich przedstawiać. Do ich największych przebojów zaliczyć można numery takie jak „ Lato”, „ Mów mi Elvis” , Czy „ Da Da Da”. Jeżeli chcecie przypomnieć sobie stare hity koniecznie zawitajcie 9 lipca w Giżycku!

 

Afromental

 

Czyli deser letnich gwiazd w Giżycku. Zespół swoje korzenie posiada w Olsztynie. Od 2004 roku raczy nas swoimi utworami w stylu R&B, hip-hopu czy soulu. Chłopaki z Afromental zadebiutowali na I Przeglądzie Młodych Kapel Gazety Olsztyńskiej. Znaleźli się w „Złotej Dziesiątce ”Festiwali Muzyki Młodzieżowej Gama w Kołobrzegu. Od tej pory w życiu zespołu działo się już tylko lepiej. Wygrana na licznych festiwalach, czy udział w serialu „39 i pół” niewątpliwie przyczynił się do rozwoju kariery zespołu. A już niebawem możemy na własne oczy ( a raczej uszy) posłuchać muzyki granej przez Afromental.

 

Nasza galeria